bugün

asalak mısın lan sen? kültür mantarı mısın? denilerek terkedilmesi gereken kızdır.

bensiz yaşayamayacak insan beni zaten hak etmiyor demektir.
Allah Allah nedense hep yaşadıklarını görüyoruz ama yaşattıklarını değil.
ben olmadan yaşayamayacak olan qıslar eqlesin.
Sevgiyi değerli hissetmeyi onda görmüş kızdır. Yaşar ama büyük bir enkazla.
Hapşırınca birbirimize 'benimle yaşa, yoksa geber' derdik.

Ne oldu efenim?

Hikaye tabi ki.
insan gayet yaşıyor. Ama nasıl yaşıyor? asıl mesele bu. Kadın veya erkek olay aynı.
Yalancıdır.
Kendini değersiz göstermiştir karşısındakine. Hatadır bunu dile getirmek ha çok mu derinden hissediyorsun içinde kalsın. Söyleme.
(bkz: çantada keklik)
Yaşar arkadaşlar, inanmayın. Siz de yaşarsınız.
1-2 sene sonra evlenir.
Öyle bir yaşar ki, ağzın açık izlersin.
insanın anası babası ölüyor onlar bile yaşıyorlar sevgili nedir? Gereksiz duygusallıkla sevgilisini elinde tutmaya çalışan kızımdır.
Yasar bi guzel yasar .dediginide hunharca kullandigi hislerinide ,dusunmeden ettigi o agizdan cikarken koca koca ama bos laflarinida unutur cunku hayat sahteligin bedelini odetir.
sen olmadan yaşarım ama seninle daha güzel yaşarım demek isteyen kızdır.
Sen olmayinca. Solugu hemen baskasinin kollarinda alan tip
şuan hayatımda bunu bir erkeğe söylediğinde inanacağım tek kadın var. oda annem.
siktir git buradan . bak , tam şuradan siktir git ki daha iyi siktirip gidebilesin , denilmesi gereken kızdır . ve ben bir cümle de nasıl oldu da bu kadar küfür kullandım ? sınırlarımı zorluyorum galiba.
Senden önce de söylemiştir! Ergendir, zamanla büyür veya hayatına alır büyütürsün sonra terk edip gider.
Bir gün pişman olur da geri dönmek ister lakin artık bundan sonrası da sizin seçiminiz.*
öyle bir yaşar ki.
Maldır.
görsel
aşkın etkisiyle konuşan, yaş aldıkça insanın her şeye alıştığını, böyle büyük laflar etmemesi gerektiğini anlayacak kızdır . öyle bir yaşarsın ki küçüğüm şaşar kalırsın.
Bunu o kadar ceremesini çeken annesine bile demez ama daha tanışalı max 2 yıl olan bebeye der. Eziklik artı kalitesizlik kokuyor.
benim eski karım.

not- bal gibi de yaşayabiliyomuş !!
öncelikle her kızı bir koyma gafletine düşmeyeceğim.
ancak çevreme de göz attığım zaman şöyle bir sonuca varıyorum.

sevgisini sürekli dile getiren, sürekli olarak sevgi kelebeği gibi davranan, bu tip sözleri her dakika sarf eden kızlar genellikle bu sözü kısa bir süre diliminde bir başka erkeğe demeye daha meyilli oluyorlar.

ancak sevgisini sürekli dile getirmeyen, hissettiren, gerektiği vakit bu sözü eden kızlar ise bu sözün hakkını veriyorlar.
istisnaları olabilir elbet.

o yüzden sözü eden kızın karakterine göre değişecektir durum analizi.
arkadaşlar küçük bir ihtimal ama sanırım yalan söylüyor.
güncel Önemli Başlıklar