1. 11.
    ne zaman mezun oluyosun,
    ne zaman evleniyosun,
    çocuk nezaman geliyo bakim haa,
    emekliliğe nek adar var;
    en sonunda çocukların "ölmeyi düşünüyomusun" diye hayat boyunca sorulacak olan sorulardır.
    ... okuyancem
  2. 12.
    şu sıralar bıktıran sorudur. bitmez bu sorular evlenirsin çocuk ne zaman? çocuk olur sünnet ne zaman? falan filan diye gider.
    ... wysander
  3. 13.
    bunu bana soran yakın veya uzak aile bireylerine "zaten ben evlendim" deyip dumura bağlamalarını sağlıyorum. anlık şoktan sonra kendilerine gelince gerçeği kavrıyorlar ve bunu bir daha sormamaları gerektiğini anlıyorlar.

oysa ki şu an gerçek durumdan şüpheliler. o nedenle bu konu dillerinin ucuna geldiğinde orada kalıyor. en büyük korkuları onlardan habersiz evlenmem.
    2 ... syracus23
  4. 14.
    son dönemde en çok muhatap olduğum soru öbeğidir.
    1 ... tuzak815
  5. 15.
    bana kimse bu soruyu sormuyor ya, kimsenin benden ümidi yok galiba.

hatta yıllardır bu soruyu bir kere bile duymadığımı fark ettim, ne ben ne birader bu tarz bir soruya maruz kalmadık.

sorsalar pazartesi diyeceğim de kimse sallamıyor.
    4 ... ay perisi
  6. 16.
    Artık maruz kaldığım soru tanesidir, gözümün içine baka baka sıra ne zaman sana geliyor diyenlere abim var diye daha diyebilmenin mutluluğu.
    1 ... gokyuzukimseyeaitdegil
  7. 17.
    Allah nasip ederse hiçbir zaman.
    4 ... goghtic
  8. 18.
    ben profesyonel bekarım, kariyerimin zirvesindeyim.
    1 ... oynadaoynakafanagoreoyna
  9. 19.
    Daha bugün telefonla konuşurken annemden duyduğum soru cümlesi. Cevap mı tabiki uzun bir sessizlik.
    ... postmodernmaco
  10. 20.
    neden bu soruya sürekli maruz kalıyorum anlamıyorum. sadece güldürüyor. daha önce de belirttim burada henüz okuyorum ve param yok. özellikle patır patır evlenen arkadaşlarım soruyor. ya sizene amk. twitter'a bir göz atın neden çok istesem de bu kadar korkuyorum bu işten anlarsınız.
    6 ... samanyolundakisaman