1. 30.
    "Sana ne *mına koyduğum." şeklinde sessiz bir şekilde yanıtladığım soru. "Nasip kısmet" deyip geçiştiriyorum ama alt yazıda küfür ediyorum.
    ... ahmet beyin ceketi
  2. 29.
    bana sorduklarında "parayı bulunca" diyorum.

nasıl bulacaksın diyorlar, bulamayacağım diyorum, biz yardım edelim diyorlar.

ama bulacam babamdan dahi yardım almadan başarıcam ama 2 şey eksik. bir kız bir de para.

amına koyim geriye ne kaldı zaten hahsdashjkdhakd.
    ... mr opus magnum
  3. 28.
    15 sene önce .
    1 ... gezdimgordumyenildim
  4. 27.
    30 yaşını aşmış beceriksiz düzensiz erkeklerin sık sık maruz kaldığı soru.
    1 -3 ... ruh okuzu
  5. 26.
    Gerizekalı akrabaların sorduğu soru, adam/ kadınla zerre samimiyetim yok ayda yılda bir görür, beş dakikalık konuşmada bile sorar bu soruyu, hayır neden insanlar birbirlerinin hayatına bu kadar müdahale etmeye çalışıyor ki, ne salak bir toplum bu, ters cevap verince de küsüyorlar bir de, komik.
    2 ... allweneedishope
  6. 25.
    Hiçbir zaman. Milletin tribini çekecek biri değilim ben evlilik zaten hiçbir zaman düşünmedim.
    3 ... bogaziciruyalari
  7. 24.
    Benle evlenecek olana kıyamadığım için evlenmiyorum. yazık olMasın sana her kimsen.
    2 ... kin sakulta
  8. 23.
    lanet bir sorudur.
    hayır yaşımda büyük değil ancak akraba değil mi, sokmasa ölür yani. niye çünkü deli olacağımı biliyor.
    kuzenime bakıyorum, aramızda 3 yaş var. okulu bitirdi, 2 sene atanmayı bekledi sonra atandı. atandığı yerdeki boku kanalizasyona daha düşmeden düğünü de yaptı. biz de düğünde mecbur halay çektik, senin evlilik ne zaman sorularına maruz kaldık.
    şimdi bu insanların gözünde, ben salağım net yani. bende mesela okumuşum, çalışıyorum da o zamanlar, ben niye evlenmiyorum? ablacım niye evleneyim? bak kuzenim hamile mesela şuan, daha mesleğini adam akıllı yapıp koltuk takımı taksidini bitirmeden doğum yapacak. değer mi yani?
    yıllarca okuyayım, paramı kazanayım, borca girip evleneyim, hemen hamile kalayım. vücut, psikoloji evliliğe adapte olmamışken birde anne olayım. işe döneyim, kocamla ilgileneyim, çocuğumu yetiştireyim. bu mu yani ideal hayat?
    sormak istiyorum sen neden evlendin ki?
    8 -1 ... katil oldum
  9. 22.
    Asla evlenmeyeceğim, eğer ki aklımı kaybedip böyle bir aptallık yaparsam en adî köpek desinler bana, diye cevap verilmesi gereken akraba sorusu.

Ayrıca bu dünyada çocuk yapmak da asla yapmayacağım bir şey. Her gün ebeveynlerime lanetler okuyorum beni toplum alışkanlığı yüzünden dünyaya getirdikleri için.
    1 -1 ... nihilist naci
  10. 21.
    (bkz: ben ne zaman evleneceğim)

https://galeri.uludagsozluk.com/r/2117282/+
    5 -1 ... mastor