bugün

Deme öyle.

Dişi kişisi sevmez bu cümleyi.

Ha ısrarla yüzünüze yüzünüze söylüyorlarsa onları da yiyin.
Seni gebertirim.
gel göbüşümü elle de sen karar ver.
çok sevineceğim cümle.

hep deyin, çok deyin.
Evet aldım hem de en son aldığım raporlara göre 3 kilo almışım şimdi çok sinirliyim.
fizibilite raporlarından da anlaşılacağı üzre sana uygun değilim şimdi defol başımdan. kilo benim için önemli değil(di).

t: intihar sebebi.
kadınlarda, cinayet sebebi olabilecekken; erkekler için "kas yaptım" diyerek övünülecek bir anlama sokulabilir.

tanımadığınız insanların üzerinde denenmemesi gereken soru.
Beni mutlu eden bir soru.

"Oha ciddi misin hadi inşallah"
ağzına ıslak banyo terliğiyle vurucaksın bunu söyleyenin.
not: kilo problemim yok.
evet ya, spor hocası kilo aldığımı söyledi, biraz daha genişlemişim. inanmadım tartıldım 2 kilo almışım. ama kaliteli kilo almışım, kas kütlesi.
Hunharca yememe rağmen kilo alamayan biri olarak bu soruya hasret olanlardanım evet.
hayatımda aldığım en güzel iltifatlardan bir tanesidir. (bkz: ektomorf)
Yiyip yiyip kilo alamayan şerefsiz mi?

Ben de isterdim kansızlık ve hormon eksikliğim olmasin kilo alayım.

Boy kilo endeksinde 10 kg açığım var ideal kiloya. Kaslı bir görünüm için de 12 - 15 kg dolgun kaslı biri olmak için yeterli olacak.

Yalnız ben hicbir halükarda bu açığı kapatamıyorum. Kilo alımına sebep olan hormonlar için gereken vitamin mineraller bile kana karışmıyor.

Biz mi seçtik şerefsiz olmayı?
Bir sorudur.
Uyuz olduğum dişi insanlara toplum içinde sorduğum soru tümcesi. Hele bir de gerçekliği varsa bu sorunun, sorulan kişinin renk değişimi muazzam oluyor.
bir kadına edilecek en buyuk hakaretlerden olup soylenilmesi durumunda ölüm riski bulunmakta bu olaydan kaçınılmalıdır.
SON KOLO MO OLDON aldıysam aldım sizene ya sizene s*ktirin gidin bi beni ve kilomu rahat bırakın anlatabildim mi?
ben şahsen kilo almaya çalışıyorum ama gel gör ki alamıyorum.
1 hafta sonra buluşulan arkadaşın dank diye bunu sorması. çok üzgünüm arkadaşlar...
Ağzına tuvalet terliğiyle vurmalık cümle. Abv.
yok canım ne alakası var.
'he aldım, götü göbeği saldım sanane lan!' diye cevap verilesi soru.
Uzun zaman sonra beni gören yakın çevremden son zamanlarda sıkça duyduğum söz.

Ee tabi 8-9 kilo aldık; götü göbeği büyüttük.
Normaldir.
Ne alakası var?
(bkz: senin agzını yırtarım)
genelde kalabalik ortamda sorarlar gozun terazimi ne biliyorsun.
Küfür içermesede etkisi o yönde olan soru.
O an belli etmesem de , küfür gibi gelir. Zaten ben farkındayım , bide senin tasdiklemeni kaldıramayık.
Kişiye göre depresyon sebebi.
güncel Önemli Başlıklar