1. 1.
  Yalancı erk*k repliği. Şu cümleyi duyduğunuz an arkanıza bakmadan kaçın.
  1 -1 ... bu ne bilimsizliktir
 2. 2.
  Böyle söyleyen erkek doğru söylüyordur. Zira kızlarımız pek sanat severler, senaryo konusunda bkm’yi zorlayan kız tanıdım.
  3 -2 ... baykusbey
 3. 3.
  Onca yoğun olduğum onca yorgun ve uykusuz olduğum zamanda bile sevdiğim kadına ‘günaydın’ demeden bir kere olsun güne başlamadım.

  Günaydın güzel bir kelimedir. Gününüzü aydınlatan insanlara söylemekten de çekinmeyin asla. Ve biri sizden ‘günaydın’ esirgiyorsa, yol verin gitsin.
  4 -3 ... nil desperandum
 4. 4.
  Insanlar hic de o kadar meşgul degiller, sorun sadece size mesgul olmaları. Neden böyle davrandığını sordugunda sana saplantılı bir ruh hastasıymıssın gibi davranıyorlar. Halbuki sen insan olmanın geregi mesaja cevap, günaydına sana da günaydın gibi basit yanıtlar beklerken ilgi açlıgı yaşayan biri olarak lanse ediliyorsun. Biriyle beraberseniz bir zahmet günaydın diyeceksiniz ki apartman görevlisinden iş arkadasinızdan bir farkınız olsun. O farkı hissettiremeyen de iliski olayına girmesin bir zahmet. Zaten o ilgi açlıgı mevzusuna girmisse yüzde yüz başka birini gözüne kestirmiş ona calışmaya başlamıştır o cevaplar ilgiler alakalar oraya kanalize edilir on parcaya da bölünemez bir insan tabi o da haklı.
  7 -2 ... la loba
 5. 5.
  Bir erkek ile bu seviyeye geldiyseniz yolun sonu gelmiş demektir. Hiç şaşmaz.

  Direkt uzaklaşın!
  2 -2 ... sneeuwwit
 6. 6.
  Tabii eminim ki bu hanım kızın dediği gibi olmuştur olay aynen.

  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2150991/+
  1 -2 ... tenet
 7. 7.
  erkeği kadını yok.
  herkes sabah uyandığında telefonu eline almayı biliyor.
  asansörden inerken bile yazarsın günaydın, nasılsın kelimelerini.

  geçiniz.
  3 -1 ... mgks
 8. 8.
  erkek sevişmek ister sizinle ne kadar süredir konuştuğunun önemi yoktur.

  sevişme teklifini ilk kabul edene sizi satar harcar. abiniz acı söyler.
  1 ... evinin beyi cocuklarinin anasi
 9. 9.
  senaryo menaryo hikayesinin dışında ben ilgili görsel hakkında yorum yapayım öncelikle,

  kadın ve erkeğin dünyası birbirine zıttır. erkek bir beklenti var diye sevgisini göstermez. içinden sevmek geldiği zaman bunu yapar, hal hatır sormak, nasılsın, günün nasıl geçiyor gibi mesajlar atmak güzel lakin bir erkek bunları yaptığı için sizi sevmiş olmuyor. bunu daha az yapan erkek de sevmemiş olmuyor...
  sevgiyi buralara indirgememek lazım.

  kafanda kurmuşsun meselesi ise p.çlikten başka bir şey değildir... gece başınızı yastığa nasıl koyuyorsunuz am.n oğulları. karşınızdaki mahluk 'kadın'
  söz konusu kadın olduğunda incelikli düşünmek zorundasınız. bir kadının sizin yüzünüzden üzülmesi size acı vermiyorsa ölün gidin, yaşamayın. beter olun.

  ya da kadınlardan uzak durun.
  -1 ... kel insan
 10. 10.
  300 gram geldi, sorun olur mu?
  ... evil lucifer