bugün

'bu kıllı ayaklarımı kim yıkar lan. Parmaklarımın arası da kir olmuş' diye düşünürken gördüm onu. bana bakıyordu. istersen ben yıkarım dedi sonra. Tabi bende kaçırır mıyım böyle kızı. Bastım nikahı. Şimdi sırtımı keselettiriyorum. Çok mutluyuz.
sonunda %90 aldatılacak kızdır. baştan, bir kürek yardımıyla ağzına vurulursa fazla konuşamaz ve kendini kurtarır sanırım.
Degeri kiymeti bilinmeyen kizdir.
"+sen benden ne isteyeceksin?" diye sorulması gereken kızdır.
köprüyü geçene kadar hep bunlar. az zaman geçsin yıka de bak bakalım neler geliyor başına.
yıkadıktan sonra bir güzel yalayıp , emecekte olan kızdır.
ağzına sıçılası kızdır.
karşılığında onun da ayaklarını yıkayacağım eylemdir.. ee hayat müşterek ..

eskileri kınamıyor bu konuda.. öküzle tarla süren bir adam eve geliyor. ayakları üzerinde tüm gün çalışmış ve ayakları yorgun. karısının dinlendirme amaçlı da ayaklarını yıkaması olağan o yıllarda..

kocasına yardım ediyor yani içinden gelerek.. ben o devirde olsam, yıkamayabilirsin derdim isterse..
helal olsundur.
ayak fetişisti olması muhtemel hatundur. ya da evde kalmasına ramak kalmıştır da durumu kurtarmaya çalışıyordur.
185 boylarındaysan, esmersen, kirli sakallıysan, bıyıklıysan, gamzeliysen, geniş omuzluysan ve bi de hasta fenerbahçeliysen senin ayaklarını yıkarım elini sıcak sudan soğuk suya değdirmem ömrümü adarım be adam sana ömrümü!
Ayak fetişisti olabilir.
Kıymeti bilinesi kızdır.
en asil duyguları insanı olup genelde hem cinslerinin karşı çıktığı kızdır. neymiş onurmuş falanmış filanmış.
ayak görmeye tahammülü olmayan şahısların bile çok sevdiği an yapabileceği bi'şey. (bkz: ben)
bir insanı severken 'ay ayakları kalsın' diyemiyoruz, çirkin de olsa o ayacıklar yıkanacak arkadaş! bir de üstüne masaj yapılacak!
içimdeki geyşa ya ' dur ' deyin!

sevdiceğin hastayken ateşi düşsün diye onu yıkaman kadar doğaldır bence.

insan çocuğundan iğrenir mi? sende sevgilini eşin, sevgilin, çocuğun, kardeşin, dostun, anne/baban gibi bir çok sevginin birleşimiyle sevmiyorsan, yapmayıver.

ama ben yaparım, seve seve hemde.
( Her sevgilime yapmadım oğlum, durun vurmayın! )
çok feci bir beklentisi vardır, kendi ayağımı ben yıkamıyorum lan ahahaha.
yok yok gerek yok öyle rezilliklere, sadık ol iyi niyetli ol yeter denilesi kızdır.
-ın ayaklarını yıkarım.
Ezik kızdır.

Salak mısınız harbiden?
eğer erkekte onun ayaklarını yıkayacak kadar seviyorlarsa aşk varsa hiç bir sakınca yoktur.