bugün

Bir sözlük kızından bir sözlük erkeğine söylemiş anlamlı sözler.
Bazen imkansizi istemenin sebebi imkansiz oldugu icin insanogluna guzel gorunmesinden kaynaklanir. Cunku elde edince tadi kacar ve o zaman bi hevesten ibaret eldugunu anlarsin. Yani cokta sey yapmamak gerekir.
eski dizilerin altında sürekli bir şekilde "imkansız yaz 4444e yolla" falan şarkısı değil miydi bu lan?
şu şarkıyı sevenler ve sevmeyenler olarak ikiye bölünsek keşke..

karşı ülkeden bu sesler yükselirken aman bana bulaşmasın amacıyla sahte bir gülücük atıp selam verip perdeyi kapatsak..

tek iletişimimiz, etkileşimimiz bu olsa keşke..

amin..
Neydi bu saçma şarkının adı bilemedim. Lakin ne zaman azıcık içsem bunu söyleyesim geliyor. Öyle bir havası var.

sen imkansızsın
sensizlik imkansız
ağğşk imkansız.
fatih terim'in güzel bi sözü vardır bu nokta da onu söylemek istedim.

what can i do sometimes!
kafayı yemiş aşık zırvasıdır.imkansızı istemek senin neyine kendine güvenin yoksa ki bunu zaten sensizlik imkansız demesinden anlamaktayız
hırsız polis dizisinin mükemmel ötesi şarkısı. içinde kendinizi bulabiliyorsanız sizden bir şeyler varsa gözyaşlarınızın akmasına neden olacak bir şarkı.

sen imkansızsın
sensizlik imkansız
aşk imkansız.
tüm sözler için (bkz: imkansız)
(bkz: zoru hemen başarırım imkansız biraz zaman alır)
her çarenin bir çaresizliğe çıktığını anlatan söz. çok zoru ve en zorudur aşkın.
imkansız aşkların şarkısı **
(bkz: he s gone)
ne seninle ne de sensiz olarak cevrılebilir.ole bişey yoktur ama onu ıstersen senindir.istemesssen siktir git demeyi bileceksin.Kimseyi elının altında tutmak gibi bi niyeti olmamalı insanın.Onunda bi hayatı vardır.Zaten tutmak istesede tutamaz.gitmiştir.

(bkz: what done is done)
güncel Önemli Başlıklar