bugün

sen hariç kimse yok
sen de yoksun

emre aydın 'ın git klibinde bir sahnede kağıda yazdığı bir cümledir. Enteresan bir şekilde ne kadar basit ve ne kadar derin dedirtmektedir.
kısaca yapayalnızım.
boşluğunla dolduruyorum aklımı. sen kendine müslüman, umutlarla oynayan yaramaz bir çocuk. ben yalnızlığın işlenmiş versiyonu...

ilham veren bir söz
güzel bi paradoks örneği.
(bkz: emre aydın incileri) yılın ilk günü kardeşime bakmaktan mütevellit midir nedir tam bilmiyorum ama bu adam ve bu adamın "müthiş" adledilen romantik ayaklarındaki iğneler kıvamlı lafları çok canımı sıkıyor..hayır bunu yapan binlercesi var , canımı sıkan (canlı da izleyip sesinin 3 oktav olmadığını da gördükten sonra) kendisinin ısrarla verne'in dünyayı dolaştığı balon misali şişirilmesi..sözlerinden bi kısmı:
"adam olmaz dedin senden adam nedir dedim içimden"
"belki bi gün özlersin"
"sırtımdaki bıçaklardan biri sensin"
"tam karşıya geçerken elini bıraktılar mı" sonlara doğru bire bir alıntı yapamadım affedin tam olarak da bundan bahsediyorum..günlük sıradan lafları devrik cümle haline getirip araya da bi kaç gitar tıngırdat biraz yeşil atkı soğuk tavır eski dostlarla düet al sana müthiş rakır..işin komik tarafı selami şahin ya da müslüm gürses arabesk olmakla suçlanır ve çok tutulmaz rocker kesim tarafından gelin görün ki bu adamlar bari adını koyarak arabesk yapıyorlar tarafları belli..hele gripin ya da vega'yı çok sevdiğim için onlarla anılınca deliresim geliyor.."yalansan yalanı severim elimde değil", "hayat mars etti üstelik zar tutarak yine" bunlarla kıyaslanınca emre aydın'a nacizane "git gideceksen bekleme farklı değilsin sen de" demek isterim.. (bkz: oh be)
(bkz: sen de dahil kimse yok) *
koca 1 yalandır!
güncel Önemli Başlıklar