bugün

Böyle harikulade bi kitabın başlığı nasıl açılmaz hayret doğrusu. Nilgün bodur'un güçlü kaleminden dökülen, kelimelerin ise birbirleriyle ahenk içinde olduğu kuvvetli cümlelerden oluşan bu kitap şüphesiz ki tek solukta okumalık...

Edebiyatımıza bambaşka boyut getiren bir kitap olmuştur. Yeri ayrı olacaktır. Kimbilir belki de Birkaç yıl sonra edebiyat kitaplarında yerini alacaktır.
Okuyun okutun...

görsel

"Bir kitap okudum hayatım değişti" cümlesindeki kitap işte bu...
Fakat Sevgili nilgüncüm o kişi senin özünü bildiği ve dolayısıyla artık seni istemeyip gittiği için istersen artık kleopatra ol farketmez.

Dipnot:işbu entry kitabın içeriği hakkında hiçbir bilgisi olmayan, sadece başlık üzerinden giden bir yazarsıya aittir
Siz şimdi ciddi ciddi bu kadını mı konuşuyorsunuz ne diyeyim Allah şifanızı versin.
ismiyle bana kahkaha attıran kitap.
dön terkettigin kıza bir bak derim. (bkz: prenses gibiydim baba evinde)
Belki de sonu teşekkür.
Valla o gittiğinden beri bana bir özgüven geldi. Kendime daha çok değer verip diğerlerini daha çok siktir eder oldum. Hayatımı yaşayacağım çünkü diğer türlü anlamı kalmıyor. Bildin mi?
Ben senin en derilerini zaten bildiğim için senin kleopatra bile olmanın hiçbir anlamı yok. Sana ulaşmış, seni derinlemesine tanımış olmasam zaten gitmezdim. Ben bilmediklerimin, ulaşmadıklarımın peşindeyim...

*derin fikirler
kaybettiğine dön de bir bak istedim. ühü ühü. ne kadar acizce.
insta storylerinde dissleşir gibi kitap yazıyor tenekeler.
görsel

Dedikleri gibi edebiyat kimse kitap yazmadığında değil, herkes kitap yazmaya başlayınca biter.