1. ?.
  dostluk ve sevgi sarıyor her yeri
  sen de gel oyna susam sokağında
  1 ... registerlater
 2. 1.
  küçükkene karşısında kendimi kaybettiim çocuk programı!
  ... lllleventttt
 3. 2.
  az önce bana juju nun hatırlattığı ve izlediğimiz, izlerken ağladığımız, sonra da gaza gelip bir sürü bölüm izlediğimiz susam sokağı programının jenerik müziği.
  ... metalhead
 4. 3.
  (bkz: çocuk olmak ne güzeldi)
  ... angelina
 5. 4.
  susam sokağı'nı yayından kaldıran yayıncılara beddua edilmekle birlikte, mevzubahis jenerik şuradan izlenebilir;

  https://video.uludagsozluk.com/v/susam-sokağı-3435/

  ... thedewil
 6. 5.
  thedewil' in koyduğu link'e baktıktan sonra beni duygulandırmış ve burkulmama sebep olan melodi'nin bir kısmı. Hatırladığım kadarıyla o zamanlar baktığımda, susam sokağı' nın başlaması ve bitişinden başka pek fazla birşey ifade etmezdi bu melodi. Birşeyler düşündürmezdi. Çünkü zaten herşey yerli yerindeydi. Ne zaman arayışlar başladı, şimdi bir manası oldu susam sokağı'nın. ozetle, biz büyüdük ve kirlendi dünya.
  2 ... seconddimension
 7. 6.
  küçükken sabahları annemin tv yi acmasıyla başına kuruldugum cocuk oyalamacası. muppet karakterle koca 80 ve 90'lı yılları yemişlerdir ama o kadar içtendilerki izlemeden edemezdim. edi büdü kardeşleri izlerken yan komşumuzun harun faruk kardeşleri aklıma gelirdi. büdü faruk, edi harun'du. onlara bayılırdım. kurabiye canavarı, kurbaga kermit, minik kus, kırpık... hepsi şahanelerdi. biz bunlarla büyüdük. belkide o yüzden dünya bu kadar güzeldi ama büyüdükçe herşey berbatlaştı, dünya kirlendi.şimdi çocuklarımızın selena, perfinya, bezbebek hatta desti izdivaç, yemekteyiz vs. izlediklerini düşünürsek dünya gercekten yaşanmaz olmuş.biz mini mini bir kuş konmuştu dinlerken hatta birazda burak kut, tarkan bilirken carteli ilk duydugumuzda bu neki lan diye düşünürken şimdiki çocukların sagopa, ceza, 50 cent dinlemesi hayatın ne kadar değiştiginin göstergesi bence. 18 yaşındayken 5 yaşındaki videosunu izleyince aglayan o zamanlara geri dönmek isteyen ben için; fazla duygusal bir başlık olmamış mı? yerim ulan hayatını, verin bana gecmişimi ben mickey mouse, susam sokağı izlemek istiyorum... sıyırdım galiba bugunluk entrylere paydos.
  ... lotobanacikti