bugün

cumhuriyeti dusunuyorum, neyi yapmama engel diyorum dini acidan, hicbiseye engel degil allahcilik oynayan bi devlettense ozgur bi ortam islami daha da yuceltmezmi? seriyati isteyebilirsin bende komunizm istiyorum. egitimsizlik ve serefsizlik hat safadayken rejim degistirmeye kimsenin gucu yetmez izin vermeyiz.
dogrusu icin (bkz: herkes).
Ozgurluktur, bu kadar basit bir sekilde Kuran anlatiyor. Herkezin dini kendine. Isteyen inanir isteyen inanmaz. Ama tabi bazilarina batiyor.
"Hani diyorsunuz, bizler cehennemlik degiliz kim demis?" O zaman sende kendini ayri tut panpa. Hem laik olacaksin, hem Musluman olacaksin nasil olacak bu is?
Sen Allahin kurallarina mi uyacaksin yoksa uc,bes tane emperyalist insanin kurallarina mi uyacaksin? Devlet dunyaki butun devletler insalari faiz belasi ile somururken problem yok, ama Kuranin Allahin
verdigi kurallara uymak kotu. Hadi cnm yesinler seni. Sen kendin laik kurallara dikta olusun emperyalit insanlara kole olmussun, kullandigin kredi kartlari ile adamlari zengin etmissin sonrada gelip buraya ben ozgurum diyorsun. Cahil olan esas sensin.
allahın şeriatçılara yobazlara verdiği laiklik nasihatı. şeriatçıların kendi zümrelerinden olmayanları cehennemlik olarak adlandırmalarına verilebilecek en güzel cevap. onların gerçek müslüman bizim* ise dinsiz olduğunu varsaysak dahi bundan onlara ne?!!

benim yaptılarımın sevabından günahından sen mi sorumlusun ki ülkeye bana dini kuralları dikte ettirecek bir yönetim* getirmeye çalışıyorsun ey cahil !!
Bakara suresi 119. ayetinde gecen cumledir. Gunahkarlarin yada Allah yolunda olmayanlarin da var olabilecegi konusuna deginilmistir. en azindan benim yorumladigim kadari boyle. insanlarin herkesi muslumanlik seviyesine gore degerlendirmeleri ve bizden yada bizden olmayan diye ayiranlara guzel bir mesajdir.
güncel Önemli Başlıklar