bugün

acı bir söz ve devamında gelen intihar.

--spoiler--

izmir’de yaşayan Ali Kabasakal, "Pazara gidelim" diyen eşine “Sen biraz oyalan” diyerek banyoya girdi ve intihar etti. ali kabasakal ın cebinden 1,5 lira çıktı.

--spoiler--

https://www.google.com/am...ram-yok-diyemedi.html/amp
Ne desek boş. Allah kimselere yaşatmasın. Parayı cukkalayan sözde milletvekilleri ve tek taş yüzüğü kızının parmağına takanlar utansın. Ben utanmaktan yoruldum ...
genelde sevişme öncesi kurulan ama bu sefer üzücü bir şekilde intiharla sonuçlanan cümledir. durun daha neler göreceğiz, birikenler hunharca patlayacak.
akp nin ülkeyi getirdiği yerde yaşanmış bir dramdır.
Ne söylenir ki buna. Nasıl ifade edilir.

(bkz: işe gitmeden belediyeden maaş alan kapalı hanım)

(bkz: Sümeyra ordu)
Neler düşündü kim bilir?

Nasıl çaresiz kaldı...

Belki duşa girerken bile intiharı düşünmüyordu.

Dişini sıktı...

Kendi kendine “ ben nasıl bir adamım ki eşimi pazara bile götüremiyorum” diye söylendi.

Yeter artık dedi...

Kaç günün biriki miydi kim bilir?

Öyledir işte...

Çaresizlik insanı bitirir...
tüfeği hangi parayla aldı intihar etti de eline ne geçti.
ilk başlığı okuduğum da hay sokayım sabah sabah nefsinize dedim..

Fakat üzücü bir haber dağa...
intiharın ana sebebi fakirlik değil umutsuzluktur. güzel kardeşim büyük ihtimal sürecin dönmediğini görmüştür. fakirlik insanın hayatının her döneminde olabilir ama umutsuzluk kalıcıdır. cebinde 1.5 lira ile domates bile alamayacağını görüp, yarın cebinde yine 1.5 lira olacağını gördüğünden dolayı intihar etmiştir. ülkede krizi geçtim umutsuzluk var.
Bir cümle.

Bu adamın ekonomik nedenlerle değil, sağlık problemleri nedeniyle intihar ettiği öne sürülmekte.
Sexting öncesi söylenen bir laftır.
Muhtemelen ateşli bir sevişme öncesi söylenen sözdür.
Neymiş duş alayım demiş de intihar etmiş. Adam hatuna kayıyor ama 10 snde boşalıyor karısıyla kavga ediyor sonra intihar ediyor. E gelip de bunu anlatacak hali yok ya bide acitasyon yaptırmış küçük çüklü alagavat.
muhtemelen ateşli bir sevişme öncesi söylenen sözdür.
neymiş duş alayım demiş de intihar etmiş. adam hatuna kayıyor ama 10 snde boşalıyor karısıyla kavga ediyor sonra intihar ediyor. e gelip de bunu anlatacak hali yok ya bide acitasyon yaptırmış küçük çüklü alagavat.
güncel Önemli Başlıklar