1. 1.
    keşke böyle mesajlar atanım olsa da tutulsak o büyülü yağmuruna... yağınca yağmurun yürürüm ben caddeler boyu. gel sen yeter ki sonbahar gibi, bir ömür ıslanırım ben caddeler boyu...
    4 -3 ... yoksul genc
  2. 2.
    sende tam bi ezik çıktın be kardeşim yeter yaa yeter. git bi 31 çekte rahatla.
    ... evinin beyi cocuklarinin anasi
  3. 3.
    yanlışlıkla bana yazmıştır. uygun dille uyarıp doğru kişiye atmasını söylerim.
    5 ... masklavi
  4. 4.
    Sizi gaza getiriyordur. Bir işi yaptırmak istiyordur dikkat edin.

Ayrıca bir kız size böyle hitap edebiliyor ise sittin sene size vermez. Öyle emmeli gömmeli amaçlarınız var ise geçmiş olsun. Yolunuza bakın.
    2 -1 ... id est
  5. 5.
    damlaya damlaya göl olur sözünü akla getirecektir. sen bir tanesin ahmet bir tane mehmet bir tane veli bir tane ramazan bir tane. totalde "bir taneleri" birleşince göl olurlar.
    3 -1 ... mel mel bakan gibson
  6. 6.
    Yedek listesine almıştır. Bir arkadaşımdan biliyorum kesin bilgi. Evet. Teşekkürler.
    1 -1 ... baba kreyzi
  7. 7.
    Bundan bir numara yukarısı, "senden sonra herkeste seni aradım / senden sonraki hiç kimse senin yanından bile geçemezdi" versiyonlarını yedirebilen kızdır.
    1 ... tromp
  8. 7.
    Amk ne edebiyat yapmişlar hahahah.
    T: sevgisini belli eden kızdır.
    3 -1 ... the neighbourhood
  9. 9.
    olsa da aşık olsak. ben böyle gönlü yüce bir kadına muhtacım. hazineden daha değerli benim için böylesi. koskoca ülkede şöyle kızlara hasretiz. neden kendim gibi sadakatli birine denk gelemiyorum anlayamıyorum.
    ... yoksul genc
  10. 10.
    Yalan söylüyordur.
    -2 ... serious black