bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 16777214.
    kendisi böyle olmaya zorlanmıştır. çünkü bir kadına seçenek sunduğunuzda, o onu yapmamak için bahane bulacaktır. örnek:

e:aşkım sinemaya gidelim mi?
    k:canım sinemaya gitmek istemiyor.

e:aşkım pizza söyleyelim mi?
    k:ı ıhh canım istemiyor.

bu ve benzeri örnekler yüzünden, yapılan seçimleri hep reddedilen erkek, artık seçim yapmayı bırakmaktadır. üzgünüm kadınlar, durum bu. hepsi sizin eseriniz.
    5 ... ayyash07
  2. 16777215.
    keyfin bilir, erkeği de olabilir. severim böyle adamı.
    1 ... crazymafya
  3. 0.
    sürekli kendini onaylatma ve yönlendirilme, yönetilme ihtiyacı duyan köle karakterlilerin sevgilisi olursa ortalık karışır.
    3 -2 ... dafaiss
  4. 1.
    Sonuna aşkım koymazsa "kimseye karışmayan, kendisine de karışılmayan cool insan" kişisi olabilir. uzun bir palto ve kapalı tonlarda giyinmesi tembihlenir.ağzından sigarasını da eksik etmemesi gerekir.

(bkz: sigara öldürür)
    1 ... howhigh
  5. 2.
    ağzına tuvalet terliğiyle vurulası erkektir.
    1 -1 ... nikimde eksik olsun
  6. 3.
    nesli tükenmekte olan erkeklerdir, en son çin de korumaya alınmışlardı, üremeleri ise festival seklinde kutlanır..
    evet.
    -1 ... step back
  7. 4.
    seçenekler arasında çoğu zaman fark görmeyen erkek olabilir. farketmiyorsa adam ne yapsın ?
    ... yaraticiliktan yoksun
  8. 5.
    saçma sapan konularda üç buçuk saat tartışmak istemeyen erkektir efenim. üstümdeki yakıştı mıymış. ulan yakıştı desen "yalan söylüyosaaaan. bakmadın bileee. hiç ilgilenmiyosaaan benleee. sen beni sevmiyosaaaan". yakışmadı desen " sen beni güzel bulmuyosaaan, beni beğenmiyosaaaan, sen beni sevmiyosaaaan ". üff düşünürken bile sıkıldım. neyse siz bilirsiniz kızlar. *
    1 ... by myself but not alone
  9. 6.
    kendine güveni sıfır olan erkektir.
    ... entrykasmayageldim
  10. 7.
    işine bakar..

- oral yapayım mı ?
    + sen bilirsin..

- sevişelim mi ?
    + sen bilirsin..

gibi..
    1 -1 ... draco von hagen