bugün

fuckbuddy ilişki peşinde koşan ukala ve zibidi kızdır.
Uygun bir dille karşısındakini kırmadan, seni sevmiyorum sevemedim demek istiyordur.
Sen benden daha laiksin diyen kızdan bir tık alttadır sıralamada.
insanı üzebilir.
ama tabi "laiksin" diyorsa, böyle birinden kurtulduğu için sevinebilir de er kişi.
Yalandır . Size demek istediği ' Sen kimsin ki lan benle sevgili olacaksın ? ' hadi kızlar yalansa yalan deyin .
monoton bir şekilde ayrılan kız tipidir.
haklı kızdır. kim olsa ondan daha iyisine layıktır klişeye bak.
kendisinin vasat bir insan olduğunu düşünen kızdır.
(bkz: kendini bilmek)
dediği kişinin daha iyisini bulmuştur. uzatmayalım
Doğruyu söylüyor olabilir. Kendisini eksik görüyordur ve özgüveni yoktur. Gerçekten erkeğin kendisinden daha iyi oluşunu hazmedememiş ve erkeğin bunu hissettirmesinden kalbi kırılmış kızdır. Bunu gerçekten samimiyetle söylemiş olabilir.
"o dediğini bulsak burada işimiz ne o zaman ırıspı" denilerek yanından uzaklaşılmalıdır* * .
edit : imla önemli
Onun ben ta ımına goyim. "Benim icin senden daha iyi olsaydı şu an karşında olmazdım" denecek kız.
(bkz: ayrılma yalanları)
en popüler olanlardan biridir.
ben de sana değil daha iyilerine layığım diyen sevgilidir.
köfteye giden, pompaya koşan kız olma ihtimali yüksek olan kızdır.
ayak yapıyordur. evet.
Kalp kırmak istemiyordur, sizin halinize üzülerek söylemiştir.
ben de daha iyilerine layığım deyip çekip gidecektir. ilgilenmeyiniz.
Hiç böyle bir şey yaşamadım ama eğer yaşasaydım "aynen ben senden daha genç daha güzel kızlara layığım" diyerek savuştururdum. Kız mal gibi kalırdı heralde.

Genelde erkeklerin kullandığı bir kalıp zaten bu. Kadınlar bu tarz bir cevapla karşılaşmamak için kullanmıyor olabilirler, çok mantıklı aq.
çok kötü bir durum, sizi öldürtmek için kiralık katil tuttuğunu söylese daha az can sıkar.
güncel Önemli Başlıklar