bugün

Karadeniz dizileri şu sıralar bayağı bollaştı, artık farklı kültürlere ait diziler çıksa keşke.
hastalıklı zihnin ürünü.
sen biraz sus karadeniz.

yeter daa.

(not: girasunspor)
Her bölümde ağlayan başroller ve bolca şiddet içeren saçma bir dizi.
Sonunda final yapan saçma salak dizi. Kadın hakkı kadın kadın hakkı diyenler ağlayın simdi..
Final yapıyor. Öykü gürman hariç bütün oyuncuların konuşmaları vasat.
iyi ki biten dizidir.
Kocasindan kurtulmak için başka erkeğe sığınan kız. Ay ne romantik.
aşırı saçma, şiddet dolu, gereksiz bir karadeniz dizisi. karadeniz bu muymuş yani? peeh...
iyice saçmaladılar hiçbir tadı tuzu kalmadı.
Türk televizyon tarihinin en gereksiz işi.

Saçma sapan kurgu rezil bir cast kim neden izler böyle şeyleri insan vallahi hayret ediyor.
kadının her sezon bir yeri kırılıyor aynı amelie filmindeki ressam dayı tamam eyvallah olabilir de bu dizinin kötü karakteri neden ölümsüz.
(bkz: beyin yakan diziler)
Bir litre gözyaşı'na baksaydınız lan keşke madem evet.
yeminle henüz açıp 15 saniye izlemediğim dizi.

ama ara ara reklamı denk geliyor o bile yetiyor.

dizide ölümsüzlüğün sırrını verseler ne amk. esas oğlan fragmanlarda hep şöyle;

bağıra bağıra

nefesüüüm nefesüüümm seni alacam. seni yedirmeyecem. dünya aşkumu yazacak nefesüüüüm

böyle büyük büyük oyunculuk, bağıra bağıra bir tripler. kardeş çok iticisin be.
Arkada çalan keman ve kemençe sesi diziye bir gerilim arttırıyor. Ailesel sorunlar, kadına şiddet halka lanse ediliyor. Hayırrrrrrrrrr ve silah sesleri patlıyor. Sen anlatt karağğğdeniğzzz. Sesi duyuluyor ve böyle saçma bir diziyi izlemiş oluyorsunuz. Şiddet,kavga ve küfürler dizide uçuşuyorken bunları topluma dayattıklarını. Toplumun psikolojik alt yapısını bozduğunu düşünüyorum bu tür dizilerin. Bakanlığın ve rtük'ün harekete geçmesi gerekiyor derhal. Çukur dizi içinde aynı bu diyeceklerim. Toplumsal şiddet olayları artıyor bu diziler sayesinde. Rtük'e bir yazı yazdım bu konu hakkında. Umarım geri dönüş sağlarlar.
Her dizi kendi mitini yaratır. Bu dizi bir türlü bir mit yaratamadı. Tahir ile Nefes üzerine çok uğraşıyorlar ama bir Bihter ile Behlül olmuyor, çıkmıyor bir türlü.
şu lanet olası dizi yüzünden çarşambaları yemekhaneye inemiyorum geri zekalı kızlarımız son ses açıp izliyor yemekhanede oturduğum her saniye ıq kaybı yaşıyorum.
altın kelebek'te aday olmuş dizi. izlendiği sayının yarısı kadar bile oy alabileceğini düşünmüyorum çünkü izlenme sayılarını gerçekçi bulmuyorum.
Bir karadenizli olarak söylüyorum ki dizinin içeriğini , senaryosunu bilmem etmem ama bana bu tarz çakma şiveler , ağızlar hiç gerçekçi gelmiyor net ve net yani . O yüzden hoşlanmıyorum bir de şöyle bir algısı oluşuyor insanların her karadenizliyim diyen böyle konuşacak gibi . Nolur yapmayınız !!!!
Oyuncuları seven dizinin her bölümünü izlemiş biri olarak söylüyorum o çirkinlikten sonra Bitmeli.
atv de yayınlanan bir dizidir. konusunu hiç merak etmedim ancak çok fazla izleyicisi var sanırım.
(img:#1745983)
Birisi bana bu sahne nedir bu nasıl bi görseldir anlatsın sinirden kuduruyorum. Neye özendiriyosunuz siz amın evlatları saten kıyafetler mumlu loş ortamda işkenceye mi? Kadın üzerinden yaptığınız priminiz batsın.
görsel

Yayından kaldırılması gerekilen dizi.
Tamamen kadınlar üzerinden duygu sömürüsü yapılıyor turk televizyonları bugüne kadar bir sürü şiddet içerdi ama hicbiri bu dizideki kadar iğrenç ve ürkütücü değildi.

Bu dizi hala yayından kaldırılmiyorsa ağır torpilli olduğunun kanıtıdır. Eski kanald de olsa ceza kesilmiş veya yayından kaldirilmisti.

Bu diziyi izleyenleri de anlayamıyorum amk.
kalkması gereken dizidir.

Hala duruyor, ceza alıyor ama tık yok.