1. 71.
    insanlar her konuda yargılamaya yer aradıkları için en ufak bir hareketinizi dahi böyle değerlendirirler. ya da gerçekten değişmişsinizdir. kim bilir?
    4 ... zor durumdayim durun
  2. 70.
    Keşke benim için dense dediğim söz. Sırf kimseyi kırmamak için 5 dakikalık işle alakalı olarak 3 saatlik yolu gidip gelmem, haddi olmayan insanların kıyafetimi, saçımı insan içinde eleştirip yalnız kalındığında "alınmadın dimi?" diye sorulmasına "yoo alınmadım" demek yerine "sen kimsin de beni eleştiriyorsun?" diyememem ve "alınmadım" diyip gülümsemem, sırf acıdığım arkadaşlarıma saçma sapan konularla ilgili soru sorduklarında hata yapmaması için tatlı dille doğrusunu defalarca anlatmam, kendi buluşmak isteyip, 4 kez mesaj attığı ve bu konuda beni sık boğaz ettiği halde "ne olacak ya, gönlü olsun" diyip dakikasında mesajına cevap vermeme rağmen "kocişime sorayım" cevabını alıp aradan geçen saatlere rağmen olumlu yada olumsuz bir cevap alamamam, kendimden yaşça büyük insanların dertlerini dinleyip of dememem gibi bir çok beni bunaltan şeyle uğraşmazdım o zaman. Keşke değişsem be.
    1 ... vasilissa
  3. 69.
    Değişmeyen tek şey değişimin kendisidir.
    ... vilayetyas
  4. 68.
    Kişiler değişmez. Sadece artık "yeter" diyebilmeyi öğrenir.
    Bunu diyen kişi, aslında şunu demek istiyordur;
    "artık seni istediğim gibi sömüremiyorum."
    -2 ... bordo siyah ruhlu hatun
  5. 67.
    Gerçek karakteri ortaya çıkan insanlara yönelik söz. Bu yaşıma kadar hiç söylenmedi. ilk gün ne isem, hala oyum.
    Ama Allah'ına kadar değişip, bu değişimi giydiği elbiseye bahane eden, bir dediğini ikinci gün reddeden, her türlü etik değerden yoksun olarak kendinde her şeyi mübah gören insanlara sıklıkla söylenir.
    5 -1 ... alkolik oldum
  6. 66.
    Suistimal edilemediğiniz, kişi lehine peşkeş çekilemediğiniz, mantığınızı kullandığınız, karakterinizin eğilip bükülmediği eş zamandaki her ihtiyaç anında duyabileceğiniz serzeniş cümlesidir.

Kendini sevmek, kendine değer vermek "değişim"le damgalaniyor nedense.
    4 -2 ... liliith izm
  7. 65.
    (bkz: iki dakika boş yapmayın)
    2 ... nikimde degil
  8. 64.
    Bir serzeniş.

Bazı insanlar değişmez, sadece farkına varır.
    Ve artık hiçbir şey eskisi gibi değildir.
    4 -3 ... zeytinyagli dolma kalem
  9. 61.
    çoook değiştim.
    aklının alamayacaı kadar hemde.
    büyüdürm, evrildim, geliştim, köreldim..
    değiştim.
    1 -2 ... muhtesem gatsby
  10. 60.
    şu sözlüğü günlük gibi kullanmayı bırakın artık. bilgi istiyoruz ulan bilgi.
    4 -1 ... birsabahgelecekkardanaydinlik