1. 1.
    Dün Fahrettin koca’nın sonunda itiraf ettiği rezillik.
    ‘Verdikleri vaka sayıları az’ dedik inanmadınız, bakın ne oldu şimdi?

Siyasal islamcının hangi lafına inanılır öğrenemediniz mi 20 yıldır arkadaş?
    19 -5 ... alkolik oldum
  2. 2.
    semptom göstermeyenler çevresine bulaştırmıyor mu?
    hangi semptomları gösterince vakadan sayılıyor?
    kaç tane semptomu gösterince vakadan sayılıyor?

neden bu hükumet bir işi eline yüzüne bulaştırmadan düzgün yapamıyor sorularını sorduran skandal açıklama.

demek ki türk tabipler birliğini "gerçek vaka sayısı açıklananın 10-20 katı" söylemleri doğruymuş.
    12 -1 ... murthy
  3. 3.
    Bana kalırsa covid olmayan kimse yok. Üstelikte bu hastalık bitmeyecek hiç. ilacının çıkması ve yayılması yıllar alıcak.
    2 ... pembeizler
  4. 4.
    Uluslararası basında da gündem olmuş rezillik.
    Gerçek vaka sayısı açıklananın 20 katı diyorlar.
    2 -2 ... alkolik oldum
  5. 5.
    Bulantı kusması olmayanı da testi pozitif cıksa da hamile sayılmıyor diye millet dalga geçmiş. Susmak da bazen erdemdir. Keşke daha fazla dünyaya rezil edecek açıklamalarda bulunulmasa.
    4 -1 ... la loba
  6. 6.
    Türk tabipler odasının, Ekrem imamoğlu ve Mansur yavaş’ın iddialarının ne kadar doğru olduğunu ortaya koyan rezalet.
    Gerçeklerin açığa çıkmak gibi bir huyu vardır ve çıkıyor da...
    5 -2 ... alkolik oldum
  7. 7.
    Halen linki atılmamış rezillik. Sanki nudes amk.
    ... fesat adam
  8. 8.
    Benim 12 kişiye covid yaymış ama hiçbir semptom göstermemiş tanıdığım da var size onu da getirecem.
    6 ... mavi huydur bizde
  9. 9.
    Birde koronayla en iyi mücadele eden 2.ülkeyiz demezler mi... Zaten adam istifa edecekti ettirmediler ben suçun çoğunu bakanda bulmuyorum eğer istifa etse ya fetöcu ya da PKK lı olacağı için adam ailesini ve işini düşünüp bu tiyatroya evet dedi, zaten kim olsa yapmaz ki?hem işim ucunda para ve rant da var.
    4 -1 ... elcevap
  10. 10.
    Gelişmiş bir ülkede ilgili bakanın istifası ile sonuçlanacak saçmalık.
    2 -2 ... alkolik oldum