bugün

Bu başlık beni anlatıyor.
atatürkçü rolü oynayıp ülkeyi bölme peşinde koşan kemocanların canını sıkmıştır.
müslümanın varlığı kilisedeki şarapçılara dert olmuş.arkadaş kilisedeki hristiyanlarla uğraşsın.belki bir rahibe düşürür.bizim işimiz yabancıları ilgilendirmez.
her müslümanın takınması gereken tavırdır hoşgörülü ve sempatik olmak.
tam tersini görünce hani islam hoşgörü diniydi diyorsun.
hoşgörülü görünce rol yapıyor diyorsun. sen ne çeşit bi amipsin çözemedim.
onun sempatik oynamasına gerek yok ki zaten kitabı ortada. müslümanlara bakıp aldanmak saçmalıktır. müslümanların bazıları hiç dinden haberi olmayan tipler ve çok iyi kalpli de olabiliyorlar fakat bu insanların dinle olan bağı genelde sınırlı.
iki üç sunni kaynağı göstersen adam neferi dönüyor, başlıyor montaj bu demeye.

müslümanların arasında iyi olabilir ancak islam ışiddir.
son sözüm de budur.
(bkz: 38849184)
işte islamın, inanlarının,kitabının iki yüzlülüğünün kendi ağzından itirafı.. "biz kendi aramızda merhametli kafirlere karşı şiddetliyiz"...sonra göt sıkışıncada dinde zorlama yoktur, senin dinin sana, benim dinim bana... Hoş kendi aranızdada birbirinizi yiyorsunuz ya. .. O konuya girmiyorum bile..

"uyanıklara bak. ben sana 7/24 söveyim,alay edeyim,aşağılayayım sen bana 'sempatik ve hoşgörülü' davran. ben stockholm sendromunamı yakalandım.
hoşt lan köpekler sizi.".. Laf ağırdır, incitir ama bir müddet sonra unutulur. (hoş, hakaretlerib en büyüğünü islam, müslümanlar yapıyor ya) en azından cana kasıt yok... Ama senin dinin direk kendine inanmayanları katletmeyi emrediyor, ona ne diyecez hacı?
Sen ağır laf kullanana hoşt köpek diyorsan, ben öldürmeyi emredene köpek bile demem... Köpek daha vicdanlı, daha sevgi doludur.
Edit:eksiniz meksiniz şeyimde bile değilde, içinizde delikanlınız varsa eksi vermeden evel yazdığının şu satırında, şu şu yanlış desin... Diyemezsiniz dimi? Çünkü Kuran'ı okumuş olanlar biliyor yazdıklarımın doğru olduğunu.
islam kafirleri dine ısıtmayı emrederken islamın kafirlere şiddet gösterilmesini emrettiğini söylemek gerçekten güzel kafadır. Artılayan herkesin daha kendi dininden haberi yok be.

ateistin ateistliği kendi inancıdır kimse kimsenin inancına hakaret edemez, ateistler dahil. Eğer ediyorsa ateist olduğu için değil öküz olduğu içindir. "Müslümanlar" da artık bu kuralların sadece diğerlerine geçmediğini fark etse iyi olur.

fikirlere ve inançlara saygı insanlık, medeniyet işidir. dediğim gibi, hayvanların inançlarıyla işimiz yok.
(bkz: 38849296)

Güzel kardeşim, okumadığın, bilmediğin konularda yorum yapma, en azından rezil olmazsın..

bakara:191
müşrikleri nerede bulursanız öldürün.

2. bakara:194
size tecavüz edene onun tecavüzünün misli ile mukabele edin.

3. nisa: 89
allah yolunda hicret edinceye kadar onlardan dost edinmeyin. eğer bundan yüz çevirirlerse onları yakalayıp tutun. ve nerede bulursanız öldürün. onlardan dost ve yardımcı da edinmeyin.

4. nisa:91
sizi bırakıp bir tarafa çekilmezler, barışı size bırakmazlar ve ellerini sizden çekmezlerse onları nerede bulursanız yakalayın ve öldürün. onlar üzerine sizin için apaçık tasallut hakkı verdik.

5. maide:33
allah ve resulü ile harbeden ve yeryüzünde fesatçılığa koşanların cezası ancak öldürülmeleri veya asılmaları yahut da elleri ve ayakları çaprazvari kesilmeleri ve yeryüzüne sürgün olmalarıdır.

6. maide:51
ey müminler, yahudileri ve hıristiyanları dost edinmeyin. onlar birbirlerinin dostlarıdır. sizden, onlarla dost olanlar onlardandır.

7. enfal:12
kafirlerin kalplerine korku salacağım, onların boğazlarına ve parmaklarına vurun.

8. tevbe:5
haram aylar bitince, müşrikleri nerede bulursanız öldürün. esir alın ve hapsedin.

9. ahzap:60-61
münafıklar ve kalplerinde maraz olanlarla şehirde fena haber yayanlar, şayet buna son vermezlerse seni onların üzerine musallat ederiz. o zaman onlar sana pek az bir zaman komşuluk ederler. hepsi de allahın rahmetinden kovulmuş olarak nerede olurlarsa olsunlar yakalanıp öldürülürler.

10. muhammed:4
bunun için kafirlerle harpte karşılaştığınızda boyunlarını vurun
En cok feto zamaninda gorduk. Fetocu olanlari biraz daha zeki olabiliyorlardi. Bu yuzden entelektuel ve cok demokratikmis gibi blabla orada burada konusuyorlar Mustafa kemal ataturk u franco gibi gostermeye calisiyorlardi. Agzina ettigimin iki gram beyniyle 2 kitap okuyan bazi lumpenlerimiz de bunlara sozde sol bakis acisi altinda hak veriyorlardi.

Ne oldu cigerinizi biliyoruz.