bugün

Hakikaten boyle bir serefsizlik olabilir mi.

Koca koca insanlar adayları nitelikleri ve elde ettigi basarılari uzerinden degerlendiriceklerine iki adayin eslerinin dis gorunusleri uzerinden alcakca elestiriyorlar. Bu olayi siyasi malzeme haline getiriyorlar

Bakin dilek imamoglu bu karsilastirma icin ne demis;

Dilek imamoğlu, bu şekildeki paylaşımların 'iyi niyetli olduğunu düşünmediğini belirtmis.
Eğer bir aşağılama ya da güzelleme yaptıklarını sanıyorlarsa bilmeliler ki beni de aşağılıyorlar. Çünkü ben Sayın Semiha Yıldırım'ın fotoğrafına bakınca kendi annemi, kendi ablamı görüyorum. Onların tercihi de böyle. O yüzden bu paylaşımı hiç iyi niyetli bulmuyorum." dedi.

https://www.haberler.com/...grafinin-11914254-haberi/
dilek imamoğlu gayet düzgün bir açıklama ile bunun yanlış olduğunu dile getirdi.

ulan bir topluluk her çamur atma çabasında da baltayı taşa mı vurur arkadaş.
bunu ve buna benzer şeyleri paylaşan savunan kim varsa zihnen hastalıklıdır. kime oy verdiği, hangi dinden, ırktan olduğunun zerre önemi yok. bir kaç like fazla alıp, biraz gündem olmak için bu kadar alçalmamalı insan. ben utandım bu kayası görünce hem de yerine dibine girer gibi utandım.
Semiha yıldırım'a burada da spsyal medyada da buna benzer şeyler her zaman söylendi ama bir kişi bile çıkıp yanlış demedi. Napıyonuz aq demedi.

ikiyüzlülük değil de herkes akıllanmış demeyi tercih edip geçmek daha ılımlı olacak.

Dilek hanım ise tam bir hanımefendi ya minnoş.

Ayrıca;

görsel
seçimden önce yapılsaydı şu an sayım mayım yoktu, binali yıldırım başkanlığın tadını çıkarıyordu. chp ne çektiyse bu karşılaştırmayı yapan tiplerden çekti zaten.
Artık trollük adı altında laf etmediğimiz, aşağılamadığımız insan bırakmadık.

Tip üzerinden şaka yapmak aciz insanların işidir.

Akp ve yalakalarından şikayetçiyiz ama tiplerinden değil, yaptıklarından...
Karga vs bülbül gibisinden bir durumdur. Yalnız ikisini yarıştıracak olsan birinin puanı eksiye düşer bea.
Hoş olmayan, iyi niyetli olduğu tartışılır, gereksiz bir kıyastır.

Hele hele insanların dış görünüşleri ile ilgili nezaketten, insanlıktan uzak sevimsiz yorumlar yapmak, en rezil kişilik özelliğidir.

Fikirleri, ideolojileri ne olursa olsun, Her iki kadın da, eşlerinin yanında duran, siyaset camiasına ister istemez girmiş, mütevazı ve nazik insanlardır.
işleri, sanıldığından çok daha zordur.
güncel Önemli Başlıklar