1. 1.
    Dilek imamoğlu her şeyiyle zarif bir hanımefendidir ve kadınsıdır, semiha yıldırımı görünce ise aklıma direkt haymana-bâlâ dolaylarında nakış dikiş yapıp satan kürt ve romen kadınlar geliyor.
    4 -7 ... nardaninciler
  2. 2.
    Kadındır.

Versusuna soktuklarım.

Ayrıca ikisinin yanyana sosyal medayada kullanan şerefsizler için dilek hanım söyle bir açıklama yapmıştır.

"Ona bakınca(semiha yıldırım)ablamı annemi görüyorum."

https://youtu.be/z6zJ4Kh0am4
    4 -3 ... consigliere
  3. 3.
    Hümanist kalamayacağım Dilek imamoğlu daha güzeldir.
    8 -7 ... zall bana hep abi der
  4. 4.
    dilek imamoğlunda yanlış anlaşılmasın ama anlam verilemeyen bir samimiyetsizlik seziliyor. zaten 15 temmuz twitleri de bunu kanıtlıyor. Vatandaş ziyaretlerinde zoraki gülüyor gibi.
    4 -13 ... masklavi
  5. 5.
    yavşak bir versustur. insanlık onuru alır.
    7 -4 ... serdarsl06
  6. 6.
    bir tanesi güzel değildir..

sahibine güzel olduktan sonra çok umrumda değil..

şoven ve cihangir hümanizi olamayacağım vallahi bir tanesi türkiye cumhuriyeti için utanç kaynağıdır..
    1 -10 ... artificialhuman
  7. 7.
    Azıcık insan olmak lazım!
    4 -2 ... huseyin c
  8. 8.
    semiha hanım emekli öğretmendir. emekli olduktan sonrada bir ilkokul yaptırmıştır. dilek hanım ın mesleği ve eğitimi nedir bilmiyorum. bilgisi olan varsa bildirirse sevinirim.
    2 -2 ... inderex
  9. 9.
    siyaset arenasında ekrem imamoğlu elbette. ama bu versusun siyaset adabıyla alakası yok. dilek hanım hakkında bilgim yok, umurumda da değil. gel gör ki semiha hanıma ayrı saygı duyarım. hem eğitimci kimliğine, hem de ne oldum delisi olmayıp hala Anadolu kadını portresini taşımasına. emine Erdoğan gibi milyonluk çantalar, takılar, kıyafetler, incik boncuklar kullanmıyor. varol semiha ana.
    6 -1 ... pillars of creation
  10. 10.
    kadın çirkin olabilir yalan söylemiycem ama eğitimliymiş bak ben bunu bilmiyodum o yüzden siz emine'yle falan kıyaslayın.
    2 -2 ... sivasli bey