bugün

adının ve kitaplarının aldatma haberlerinin gölgesinde kalmasına üzülen ve bunu okan bayülgen'e şikayet eden teacher.
Murat Göğebakanı kanserken terkeden eski eşi. Bir basketbolcuyla da aldattigi yönünde söylentiler var. Bu sabah şeker komasına girerek hayatını kaybetmiş. Ne diyelim, umarim Allah rahmet eyler.
Insan yaşattığını yaşamadan ölmezmiş.
51 yaşında şeker komasına girerek vefat etmiştir.
Akşam akşam aklıma düşen müteveffa kişi. Murat Göğebakan'ı kanser tedavisi görürken aldatan eski karısı. 51 yaşında şeker komasına girip ölmüştü.

Çok fazla ah aldı, hiç iyi anılmadı. Ali Taran'ın dişi versiyonuydu. Hâlâ bu olayla hatırlanıyor.

Yaşayanlara ibret olsun. insanların aklında nasıl kaldığınız önemlidir.
Murat Göğebakan'ın hastalığı ilerlemişken söylediği "kalbim yaralı" şarkısını ağlayarak söylemesine neden olan şahıs.

insan başını sonunu düşünmeden bir işe kalkışırsa öldükten sonra bile yaptıkları yakasını bırakmıyor.
Bir fotoğraf ve bakışlar her şeyi özetliyor. Ah murat abi ah...

görsel
doğan deniz yiğit isimli basketbolcuyla mercimeği fırına vermiş rahmetli. olaydan haberim yoktu, şimdi öğrendim ancak şaşırtıcı değil.

(bkz: the red pill)
(bkz: hipergami)
Red pill ile ilgisi yok. Ali taran da eşi Selma hanım'ı kanser tedavisi görürken aldatıp Ayşe Özyılmazel ile evlenmişti. Yani bu her iki cinste de olabiliyor.

Hipergami ise doğru maalesef. Güçten düşmüş, sağlığını yitirmiş erkek veya kadının aldatılma olasılığı maalesef çok yüksek.

Sema bekmez 41 yaşındayken kendinden 20 yaş küçük basketbolcu doğan deniz Yiğit'e çok büyük para yedirmiş ve hatta evdeki eşyaları bile onun için satmış. Murat Göğebakan bir röportajda hastaneden eve geldiğinde evde yatacağı yatağının bile olmadığını söylemişti. Sema bekmez'e genç sevgilisi sürekli telefonum kırıldı bahanesiyle telefon aldırmış. Buna ne dendiği herkesin malumu.

insanlar ayrılmak isteyebilirler, bazen hastalık bile insana ağır gelebilir. inanın boşanmak istese ve dava açsa kadını anlayabilirdim. Ama şu yaptığı şey yüzünden çok beddua aldı. Şimdi toprağın altında ama hala herkes arkasından konuşuyor. insan ne ederse kendine eder.
Murat Göğebakan'ın tedaviyi reddedip ölmesine neden olan kadın. Ali Taran akla geliyor hemen. Evet ölünün arkasından konuşulmaz ama herkes dünyada ne yaptıysa onu yanında götürüyor.

Şeker komasına girip ölmüş. Çok uzun yıllar yaşamasını isterdim. Ünlülerin menajerliğini yapıyordu. Zamanında rahmetli kocası Murat Göğebakan'ın menajeriydi. Onun vefatından sonra hayatına hiçbir şey olmamış gibi devam etmesi herkesin gözüne batmıştı. Twitter hesabına bakınca beddualar ve küfürlerin havada uçuştuğunu görmek mümkün.

Murat Göğebakan öbür tarafta onu affetmiş bile olabilir ama murat Göğebakan'ın annesi ve onu sevenler asla affetmeyecek.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.