bugün

12 haziran 2009 itibariyle mezunu olduğum lise. girdiğimiz sene ve ondan önceki sene öss'de elde ettiği başarılarla göz dolduran bir liseydi.

4 sene boyu acı tatlı anılarımız olmuştur sıralarında haliyle. her şeye rağmen, sevdiğim, mezun olduğum için gurur duyduğum okuldur.
ne kadar gıcık hocaları olsa da çok iyi hocaları da olan okulumdur. geçen sene serbest kıyafet nedeniyle çok tepki toplamış ama yine de aynı çizgide giden eğitim yuvasıdır.
2004 yılında mezun olduğum okuldur. cafer tanrıseven adlı kişinin müdürlük yapmasıyla ülkenin milli eğitim kadrosunu yıllarca sorgulamama sebeb olmuştur. milli eğitim kadrosunu işgal edecek kadar adamda bırakın idarecilik vasfını hademelik vasfı bile yoktur.
bir de en kaliteli öğretmenlerini meram anadolu lisesine transfer etmekle meşhur olmuştur.
eski binasını kız meslek lisesi'ne kiraya vermesinden sonra okulu etrafında türeyen o günün tabiriyle tinerci tipli, şimdinin tabiriyle apaçiler sayesinde bir dönem öğle arası boyunca yalnızca ailesinden izin alabilmiş, evi yakında olan kimselerin dışarı çıkabildiği, 2003 1996-2003 yılları arası 7 sene staa staa takıldığım lisem.

şimdileri kimse kalmamış eski öğretmenlerden diyolla.

not: yıllığa yazmıştım zamanında "10 yıl sonra nerelere gelecekler" diye sınıftaki herkes için. tamam geyik anlamda yazmıştım bazılarını(hatta çoğunu) da, bir tanesi de mi tutmaz arkadaş.

özet: konya'da bir anadolu lisesi. since 1990.
görünce şaşırdım.4 yıl okuduğum lisedir. sevmem ama arkadaşlarım iyiydi.
görünce şaşırmadığım bir lisedir, memleketim konya'da bulunan bir lise.
meram anadolu rakibidir, dolapoğlu ve aşağısındakilerle çok alakası yoktur.