bugün

Selçuk inan'ı anlamsız ve içi boş şekilde eleştiren, daha doğrusu bok atan fenerlilerin gözüne sokmak istediğimiz ikili.

Takımında selçuk şahin gibi bir oyuncu duruyorken, geçen yıldan bu yana türkiye'nin en iyi yerli oyuncusu şeklinde anılan selçuk inan'a bok atmak ne diyedir bir düşünün bakalım.
galatasaray'ın 11 oynayan orta saha oyuncusu ile fenerbahçe'nin genelde yedek olan orta saha oyuncusunun karşılaştırılmasıdır.
bence son derece gereksizdir.
selçuk inan vs emre belözoğlu daha doğru bir karşılaştırma olabilir.
galatasaray ve fb'nin vizyon farkıdır. *
şaka gibi vs dir. selçuk inan geri geri koşarak alır bu vs yi.
selçuk inan, sol elini sağ bacağına iple bağlasa yine alır bu vs yi.
selçuk inan'ı fb'den ancak selçuk şahin ile kıyaslayabilecek seksi kulüp taraftarı versusudur.

e adamlar da haklı. alex ile mi stoch ile mi mehmet topal ile mi baroni ile mi tyoksa gelecek olan tino costa ile mi kıyaslasın adamlar? her türlü ezilecekler. selçuk şahin ile başa baş gidiyorlar en azından * .
selçuk inan'ın mevkisindeki oyuncuyla kıyaslanmasıdır. ikisi de ön liberodur. volkanla mı kıyaslayalım amk? ayrıca tino costa kim yahu? gelsin onla da kıyaslarız merak etme.

(bkz: ben buna gülüyorum ya)
Selçuk inan, ekmek yediği kaba pislemiş, trabzonspor'u çatır çatır satmış ikiyüzlü biridir. Selçuk Şahin en azından henüz öyle bir piçlik yapmamıştır.

işte Selçuk inan'ın sözleri:
“ben Trabzonsporluyum…Zamanı gelince sözleşmeyi uzatırım, rahat olun… ”

http://www.kuzeyekspres.c...ticle_detail.php?id=11495

Edit: Selçukları niye kıyaslıyorsunuz diye laf edenlere kızıp, lafın altında kalmamak uğruna her zamanki gibi saçmalayıp emre belözoğlunu öne süren kazmaları da ortaya çıkarmıştır. Madem Selçuklar kıyaslanıyor orda kal, sözünün eri bir erkek ol.
emre belözoğlu'na tapan ezik fenerliler tarafından trabzonspor'u terk etmesi nedeniyle eleştirilen futbolcudur selçuk inan. aferin iyi karşılaştırma olmuş.
en az galatasaray vs fenerbahce kadar sacma bir kiyaslama.

selcuk inan her yonuyle ezer gecer.
selçuk inan'ın 15 kiloluk ek ağırlıkla oynasa bile kazanacağı maçtır. gerisini siz düşünün.
Selçuk inan ın iki ayağını zincirle birbirine bağlasanız belki selçuk şahin o zaman kazanabilir ama yinede emin değilim.
selçuk şahin reyizin alacağı versus.
Opel ile fiat in kisyaslanmasi gibidir. Anlamsizdir. Gidin kumda oynayin...
selçuk inan'ın galatasaray'dan ayrılma ihtimali vardır. selçuk şahin ömür billah fenerbahçe'de kalacaktır.
opel ile fiat in kiyaslanmasi gibidir.anlamlıdır. kum nerde?

opel - selçuk şahin
fiat - selçuk inan
selçuk şahin in bir adım öne geçtiği karşılaştırmadır.
Açıkçası sadece soyadları değişik.
aralarında fark kalmayanlardır.
inan ki şahin siker.