bugün

Bir sonraki cumhurbaşkanımız.
havelsan,aselsan ve tusaş’ta bundan daha parlak beyinler vardır eminim. Sırf bıyıklının damadı oldu diye daha çok ön planda ve teşvik alıyor. Cumhur adayı vs geçiniz bunları buna oy verecekler siyasal islam denen oluşuma hizmet etmeye devam eder din Allah peygamber diye insanları kandırmaya devam.

Edit: baykarın eskiden beri olan bir şirket olduğunu biliyorum. Sırf bunlara alan almak için diğer şirketlerin ne hakkı yenmiştir. Aselsanda zamanında parlak beyinli olan ve faili meçhule kurban giden mühendisler için seslerini çıkarmışlar mı acaba?
14 . Cumhurbaşkanı adayı olacaktır bence.
AKP nin istanbul belediye başkan adaylarından olduğu söylenen mühendis.
(bkz: akp nin istanbul adayları)
Umuyorum siyasete hiç bulaşmaz, onu baykar makina' da her zaman baş mühendis olarak görmek istiyoruz, çünkü Türk savunma sanayisi 'nin ona ihtiyacı vardır gerekten, bu kadar değerli bir adamı siyaset gibi adeta bir kurt kazanı olan bir noktada kirletmemek lazım diye düşünüyorum.
2022 yılı gelir vergisi rekortmeni.

https://sputniknews.com.t...elli-oldu-1079279866.html
vergi rekortmenliğini duyar duymaz "acaba güzellik salonumu işletiyor" diye düşündüm. yeni zenginimiz kayınbabasına hayırlı olsun. bunlar sülalece içimizden defalarca geçecek ulan.
1.2 milyar dolar servete sahip olan Bayraktar, dünyanın en zengin 2454. ismi oldu.

bu eleman bu yaşta nasıl bu kadar servet edindi. biri bana mantıklı bir açıklama yapabilir mi?
kıymayı 8 ayda o da 250 gr ancak gören adamların bu adamı öve öve bitirememesi bana hep çok trajikomik gelmiştir.
Devlet Teşvikiyle işler yapıp bir de kahraman gibi anılıyorlar.

Kazanılan paralar sayesinde dünyanın sayılı zenginleri arasına girdi Ama yandaş basın sanki devletin kasasına giriyormuş gibi anlatıyor.

Devletin kasasına girse bu adam nasıl sayılı zenginler arasına girer bi mantığınızı çalıştırın.
görsel