bugün

O kadar desteği Erman Toroğlu alsa o da siha üretirdi.

Taşeron a iş yaptıran başımıza tesla kesildi.
siyasi görüşünden bağımsız olarak yakışıklıdır.
Adam gibi adamdır heykeli yapılsa testislerine beton yetmez.
Damat olmanın ayrıcalığını dibine kadar yaşayan Karadenizli.Buna verilen imkanların yarısı diğer firmaların teknisyenlerine verilse eminim daha iyi iş çıkartırlar.Bir kaç cılız ses harici kimse çıkıp haykırmıyor şunu.
itü mezunu mit master mühendis.
insansız sistemelrin yazılımında çok çok iyi olan ve hala aktif çalışan biri. mekanik ve yapısal ksımlar da başka mühendisler var tabiki.
damat olduğu için başarılı olmadı. başarılı olduğu için damat oldu.
görsel
Samimi bir insana benzeyen, bir cok turk aydindan daha cok egitim sahibi, ilili bir islamci ve Cumhurbaskani`nin damadi ve eski bir akademisyen ve bir ey ve bir sirket sahibi.
Zeki bir adam.
depremin 1, 2 ve 3. gününün ardından 4. gününde de 300 milyon TL bağış yaptıklarını açıklamış.
sağolsun, hayırlı bir vatan evladıdır.
doğruysa helal olsun.
görsel
görsel
işini hakkı ile yapan iq harikası.
işini iyi yapan birisi
Berat Albayrak gibi siyasete karışmıyor
Kendi işine bakıyor.
Tamamen siyasileşen şahıs. Teknofestte resmen akp genel başkanı gibi konuşmuştur. Bu şahısa verilen imkanlar başka mühendislere verilse ne olurdu acep ? Neyse kayınpederi 14 mayıs günü iktidarı kaybederse saf değiştirebilir ya da azalarak kaybolur ortadan.
pkk ve chp'nin saldırısı altındaki vatansever insan. chp seçimi kazanırsa allah yardımcısı olsun. bu ülkeye yaptığı hizmetler ve pkk'ya verdirdiği kayıp, sen kimsin de bu ülkeye uçak, roket, füze, iha, siha yapıyorsun? denilerek fitil fitil burnundan getirilecek. allah fırsat vermesin.
Adamı zıvanadan çıkardılar sonunda, oda napsın kendini savunacak tabiki, zaten chpnin iftiralarından dolayı tazminat kazandı. CHP hala akıllanmadı.
Milli Savunma sanayimize taş üstüne taş koyan, tek çivi çakan kim varsa kalbimiz, desteğimiz, dua’larımız onunladır. Ayağına taş değmesin, var olsun.
Istemeyen kim varsa pkk sevicisidir. Gururumuzsun selçuk bayraktar.
Damat berat 2 vakası.
Allah'tan ki bu sözlükte ben varım.
Postal asker silah savaş meraklısı saftirik ulusalcıların bile baş tacı olmuştu selçuk damat.
Gaza gelmeyin dedim.
Dinlemediniz.
Selçuk bayraktar RTE sonrası siyasal islamın prensidir.
Coca colayı biliyorsunuz bu Pepsi kola.
isteyen içsin hamdolsun benim karnım tok.
Ülkecek sahip çıkmamız gereken deha, kendisi bu ülke için siyaset üstü bir değerdir, cumhur ve millet ittifakı olarak destenmesi ve siyasete yedirilmemesi gereken adamdır, zaman neyi gösterir bilemiyorum ama, şu bir gerçekki selçuk bayraktar bu ülkenin menfaatine hizmet eden bir adamdır, bizim için Erdoğanın damadı olmasından dolayı ötekileştirilmesi gereken bir insandır, çünkü bu işlere damat olmadan önce başlamışlardır, umarım yeni gelecek olan hükümet, bayraktar ailesine sahip çıkar, çünkü siyasi ayrışma ülke menfaatlerinin önüne geçmeye başladı, bunu durdurmanın zamanının geldiğini düşünüyorum, millet ittifakı , cumhur ittifakı sağcısı, solcusu demeden birlik olup, milli savunma sanayimize ve silahlı kuvvetlerimize, önemli bir kuvvet çarpanı kazandıran, bu aileye sahip çıkmalıyız ama hep birlikte.
Yaptıgı iş icabı takdir ettiğim kişi.

Bence siyasete bulaşma gibi bir hata yapmamalı.

Bu ulkede herkes en iyi bildiği işi yapsa çok daha iyi yerlerde olurduk.

Başarıları daim olsun ve umarım bayraktar gibi ülkemize hizmet edenlerin sayisi daha çok olur.
Bunun gibi bir sürü yetenekli beyin harcandı türkiye de. Keşke birilerinin damadı olduğu için gösterdiğiniz hassasiyeti diğer öz yurdum gençlerine gösterebilseydiniz. Yine de takdir ediyorum ama birlerini el üstünde tutup diğerlerini görmezden gelerek ülke gelişmez, sadece ayrıştırılır..
rte midesini üşütünce aktrollerin can simidi gibi sarıldığı atatürk düşmanı.
milletin okur yazarlığını %8000 arttıran harf devrimi için söylediğini unutmadık.
yok öyle milletin parasıyla özel şirket kurup yerli milli diye göz boyamak. yatırım milletin cebinden ama kardan millete bir kuruş gelmiyor. kaderi rte ile birlikte çizilecek. çünkü her şeyi birlikte yaptılar.
Yolsuzluk yapmadıysa, kayınpeder desteği kul hakkı diye ek noktaya gelmediyse korkmasın kimse... Neticede milli servet ve bilgi birikimi...

De... Niye korkuyonuz o zaman?
güncel Önemli Başlıklar