bugün

ödemedikleri 3 aylık faturaların 1030 tl olduğunu iddia edip siyasi kâr devşiren selvi hanım, bu fatura bedelini protesto etmek için kemal Kılıçdaroğlu ile çektikleri videoda 1199 tl değerinde sweatshirt giymiş. Bu savurgan kadının kocası Geceliği 100.000 TL olan otel'de 3 gece konaklayıp güya halkın adamı olduğunu utanmadan, arlanmadan iddia ediyor halen. Ancak kendi Kısa akıllı cenahına inandırabilir halkçı olduğunu. Reziller.
https://twitter.com/AsliA...0rteltTyHW-pl-zQ&s=19
Bak güzel kardeşim sonra niye akpli zekasıyla ilgili başlık açıyorlar diyorsun. Hilale anlatır gibi anlatıyorum.

Kılıçdaroğlu 20 yıllık vekil. 20 yıldır vekil maaşı alıyor. 20 yıllık öğretmen karı koca 3 tane ev alıyor bu ülkede kısaca kılıçdar dünyalığını yapalı çok oldu anladın dimi?

Kılıçdarın eleştirdiği şey zaten faturayı ödeyememesi değil ödememesi. Mesela sen nasıl fakirin halinden anlamak için oruç tutuyorsun o da elektrik kestiriyor. Anladın?

%400 zamlanmış elektrik fiyatı varken bunu görmezden gelip tişört bakan adamın zekasından zoru vardır. Net.
Bu kadar pahalı elbiseler giyip fakir edebiyatı yapmak da ne bileyim.

Böyle show yapacağına zekat verse ya.
Sanki kılıçdaroğlu'nun bunu ödeyecek parası yokmuş gibi konuşuyorsunuz mesele ödeyememek değil ödememek yani adam yine bu faturaları ödeyemeyen insanlar için bir protesto niteliğinde bir şey yapıyor ama bunu anlamak bile ne kadar zor.
first eminemizin bir başörtüsü etmez.

ithal ürünse 77 dolardır yani gavurun 77 lirası. bizim parayı piç edenler utansın.
adam yüzlerce km'lik yolu yürüyerek gitti. arabası olmadığı için mi! tam bir geri zekalılık, elektrik faturasını ödeyemiyor mu da elektriği kesiliyormuş. bu bir eylem biçimidir, eksik ama bir eylemdir. eksikliği ise şudur, tüm halkı sokağa dökeceksin arkadaş, madem ülke bu derece berbat halde o zaman dökeceksin halkı ki iktidar istifaya zorlansın.
1000 tl para mı lan sığır.
bu adamın yaptığı şeyi ve vermek istediği mesajı anlayamayacak -40 iq'lu trollere anlatmaya mı çalışıyorsunuz siz hala?
CHP trollerinin en az akp trolleri kadar kıt beyinli olduklarını görmemizi sağlayan giyisidir.

Burada 50 bin Tllik çantalardan vs bahseden mallara ithafen dedim. Yani böyle olduğu için haklı mı olunuyor , senin adamın da yaptı demek. Yanlış her yerde, her zaman ve herkes için yanlıştır.
Bence uyguna almış. Daha 2 gün önce 2 bin liraya sweat aldım.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.