1. 1.
    bana gore, Türkiyenin en cekıcı kadını.Bişey var onu cekici yapan ama bende bilmiyorum, bildigim tek sey cok feci etkılendıgım.
    2 -3 ... hendrix
  2. 2.
    ahmet ümit' in romanından uyarlanacak sis ve gece adlı filmde, gizli servis elemanı sedat' ın izini sürdüğü mine rolünde oynayan eski manken.
    1 -1 ... legend of the stranger
  3. 3.
    tıp fakültesi eğitimini yarım bırakarak, oyuncu olmuş güzel..
    1 ... vera
  4. 4.
    kızıl saçlarıyla idol haline gelebilecek tuhaf ama ben bildim bakışlarıyla iddialı, kimine göre çok güzel kimine göre çok çirkin olan ilik gibi bir kız.
    2 -1 ... caadaloz
  5. 5.
    (bkz: asi)
    1 ... paradigma
  6. 6.
    (bkz: güzel kız)
    -1 ... cnnturk
  7. 7.
    ifadesiz bir yüz varmış gibi gelen ancak aslında dikkatle bakıldığında güzelliği o zaman anlaşılan hanımefendidir.
    4 ... viva la fidel
  8. 8.
    zarâfet nedir sorusunun cevabı. yarım elma dizisinde salak kızı oynuyordu biz de doğal olarak gıcık oluyorduk, daha sonra beko dizüstü bilgisayar reklamında ne kadar farklı olduğunu, salak kız karakterinin sadece "rol" olduğunu fark ettik.
    sis ve gece yi izleyemedim ama en kısa sürede izlemek hedefim, asi dizisinde ise bambaşka.
    1 -2 ... paradigma
  9. 9.
    kendisi hakkında buradan bilgi alabileceğiniz eski manken yeni oyuncu: http://www.selmaergec.com/
    hayatımda gördüğüm en masum güzel hanımdır kendileri.

edit: kendisi almanya doğumludur. 4 dil bildiğini öğrenince ağzım açık kalmıştır.
    ... audio
  10. 10.
    çok kibar ve çok sakin konuşan,en son asi dizisinde defne karekterini canlandırmış oyuncudur.
    3 -1 ... oneminute4