1. 1.
    Artık iyice Bokunun çıktığı partidir. Maalesef yaşadığım şehirde olmuş bir de bu parti ordan gördüm zaten.

Selin in ana babası ona kuran okudugu için arkadaşlarıyla parti duzenlemis vay aq.

(img:#1933032)
    22 -14 ... sweet but psycho
  2. 2.
    Tabi canım bir bu eksikti.

Buradaki sıkıntı kuran okunması falan değil. Kimse olayı bu noktaya çekmesin yavşakça ajitasyona kalkmasın.

Olay muhafazakar süslüman tayfanın karşı kesimde kınadığı her şeyi kendi hayat standardına göre revize edip yapması ve hiçbir şey olmamış gibi davranması.
    14 -4 ... flat head
  3. 3.
    Milllet iyice sapıttı. Şaka gibi bir dönemden geçiyoruz.
    8 ... ktm li komplo teorisyeni
  4. 4.
    Öbürü gibi sözlük gündemine oturmaz umarım. Gereksiz partidir. Bahsi dahi gereksiz.
    5 -1 ... masumiyetdehlizi
  5. 5.
    Kıskançlar kıskanıyorsunuz galiba.
    1 -1 ... a d o l f i n a
  6. 6.
    ne olacak ki, belinay da okuyor. sonra da pasta camiyi kesip yiyorlar.

selin in artık kuran okuyorum partisi
    15 -5 ... bigbangtheory deki ruh hastasi
  7. 7.
    sonra eleştirince bazı tuhaf arkadaşlar başlıklar falan açıp "laikçiler şöyle muhalifler böyle" diye köpükler saçıyor. geçen gün kına mevzusu bugün bu. bunlar sadece gördüklerimiz görmediğimiz neler dönüyor anasını satayım. isim koyma partisi falan vardı birkaç ay önce. isim koyma partisi.. millet hepten sıyırdı sıtkını artık. hayır gene yap yapma demiyorum ama sosyal medyadan duyurmak nedir.

heh ben yazarken belinay da düşmüş iyice şenlenmiş ortalık * lan oğlum islamiyeti tam anlamadan içerisine girmeyin ne olur ya. bütün kutsal dinler içerisinde gösterişten uzak kendi içerisinde yaşanması gereken din bizimkisi halbuki. hristiyanlar onu kutluyor bunu kutluyor diye deliren insanlar neleri kutluyor.
    11 -3 ... mel mel bakan gibson
  8. 8.
    birde kuran çağa uygun değil diyorlar. bu süslümanlar (akepe) sayesinde neredeyse çağın bir adım önünde güncelleniyor hergün.
    (bkz: new updates available)
    4 -1 ... narcomedian
  9. 9.
    (bkz: selin in artık kuran okuyorum anlamıyorum partisi)
    9 -1 ... diskapininmandali
  10. 10.
    ay bayılazam, vallahi bayılazam. "kuran okuma partisi" ne ayol. yaboz musunuz nesiniz anlamadım ki? hayır, biz ışıklı bireyler gibi cuckold, swinger, grup seks partisi düzenlemek varkene bu ne demek?

"kuran okuma partisi" yapmak ne demek, islamı anlamadan böyle şeyler yabmayın lüdfen!
    6 -11 ... folkan iyesta cicisler