1. 1.
  https://onedio.com/haber/...tini-kaybeden-adam-821117

  +18 görüntülerdir.

  Lan git hayvanat bahçesine yap selfie ni. Ne işin var dağda bayırda elin ayısıyla.

  (bkz: ayı saldırdığında yapılacaklar).
  1 ... atlant isten gelenadam
 2. 2.
  üzülmüyorum böylelerine. bi tane de tren rayında selfi yapıp ölen vardı. kaşınıyorlar.
  1 -1 ... fennafillah
 3. 3.
  (bkz: vay ayı vay)
  ... system error
 4. 4.
  selfie denilen icadın trafik kazalarında vefat eden insanlar kadar can almaya başlamasının son halkası. çatıdan düşüp ölen var uçurumdan uçup ölen var otobanda yere yatıp selfie çekerken kamyon çarpıp ölen var tren raylarında ölen var baraja düşüp ölen var.. son halka ayı saldırısı. yakında timsah ile selfie çekerken timsaha yem olan, uzayda selfie çekerken uzay boşluğuna savrulup giden astronot gibi haberlerde gelir.

  daha dün bir hanım kızımız elindeki telefonu surat hizasına tutmuş canlı yayın yapıp hızlı hızlı yürürken direkt kafadan ağaca çarpıp ağzını yüzünü dağıttı 5 metre önümde. hop hop hoooop diyene kadar girdi ağaca bodoslama. ne oldu yani o telefonda karşıdaki erkek arkadaşına karşı yarattığı karizma canlı canlı yerle yeksan oldu ağzı burnu kanadı. değdi mi.
  5 ... mel mel bakan gibson
 5. 5.
  Mallığından ölen adama mı yorum yapsam yoksa onun ölümünü çekene mi bilemedim o kadar insan bir ayının elinden kurtaramamış adamı. Ayı bir kara ayı çok da büyük cüsseli bir hayvan değil. Orada ki bir kaç sığır göt korkusunu bir kenara bıraksa adamı kurtarabilirlerdi.
  ... enkidu1986
 6. 6.
  Hele yiğide bak hele...

  selfie yapacağı ayının saldırısıyla ölen adam

  selfie yapacağı ayının saldırısıyla ölen adam
  ... lesley mateas