1. 1.
    istanbulun akıbeti için tesekkur borçlu olduğumuz insan. Ekrem imamoğlunun kazanmasında payı büyük. Umarım tez zamanda özgürlüğüne kavuşur.
    5 -11 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  2. 2.
    2019 secimlerindeki twwet ile olan destegi yadsinamaz olan kisiliktir.
    7 -1 ... markov chain
  3. 3.
    terörist. başka bir şey de söylenmez.

Ne diye eksi girdiniz angut hıyarlar terörist değil de ne pırasa mı
    4 -9 ... fuzuli sikayet etme
  4. 3.
    Elinde şehit yasin börü ve 50 kişinin kanı olan katil. Ahiret'te bu masumların hesabını bakalım nasıl verecek.
    5 -5 ... aboskal
  5. 4.
    Pkk ya terörist diyemeyen, hatta birlikte fotoğrafları olan, terör örgütlerine yardımı dokunan, eşbaşkanı sırtını pkkya dayayan bir partinin(!) eski eşbaşkanı. Şuanda silivride çürüyor. Buna üzülen, teşekkür eden, güzellemeler yazan herkes benim gözümde namerttir.
    2 -2 ... uzunkartal
  6. 5.
    istanbul seçimlerinde desteğini malum çevreden esirgemeyen sabıkalı hdp'li.
    3 ... masklavi
  7. 6.
    elinde hem partiyi, hem kendisini pkk'dan ayıracak fırsat varken gerem oy, gerek göt korkusuyla çevir kazı yanmasıncılık oynamış, daha da ötesi aponun heykelini dikmeye yönelik konuşmalar yapmıştır.

al sana oy. al sana aponun heykeli.

ben dtp olmayacağım diye yola çıkıp daha sonra pkk baskı yapıyor diye kılını kıpırdatmazsan, ak parti muhalifi kürtlerin oyunu cepte görüp kendl vekilliğinin derdine düşersen, belediyelere silah yığılırken, çözüm süreci gibi kocaman bir koz, kocaman bir imtiyazın kötüye kullanılmasına ses çıkarmazsan;

biri gelir ters kelepçeyi takar götürür, belediye başkanlarını da alır, vekillerini de alır, partini de kapatır.
    1 -2 ... raduyev
  8. 7.
    Türkiyenin gelmiş geçmiş en başarılı siyasetçisi,barışın sözcüsü,ezilenlerin öfkesi,rte nin baş düşmanı.
    2 -1 ... fassonejdat
  9. 8.
    Burdaki pkk sevici yavsaklarida ortaya cikarmiştir ulan madem bu kadar etki etti diyorsunuz bir tweet ile diger secimlerde neredeydi amk bunu geç doğuda kaç belediye chp oldu soruyorum lan kaç tanesi neymis selooo baskanmis tisikkirler falan lan varya aktrollerden daha tehlikelisiniz kaç tane eve ateş duştu lan ne karaktersiniz lan hadi kurtleri gec amk bizim solcu yavsaklar hak adalet diye diye pkk dogru kayiyorsunuz oğlum haberiniz yok m.kemal uzerinden turk duşmanliği yapanlarla kol kola gezmeyin.
    -2 ... sqilacci74