1. 1.
    ''benzersiz, bulunmaz bi sesim var,yürekten geliyor,haksızlıklara karşı gelen şarkılarım var.1986 'da Festivale katılma daveti aldım demekki baya ün yapmışım. kendi sesimi duyunca benim kendi tüylerim bile diken diken oluyor sizin nasıl olmasın'' diyerek kendini övmüştür.
    https://www.youtube.com/watch?v=nBaierTGWzs+
    11 ... theankarabeyi
  2. 2.
    Haklıdır. Kendisi gibisi yok. Evet.
    11 -1 ... oytunkaran
  3. 3.
    az bile söylemistir.
    9 ... ifyouwannabewithme
  4. 4.
    hiç rahatsız etmemiştir.

ulan sıfır vasfa sahip olup önüne 2 mikrofon konulduğunda söze ' ben bi sanatçı olarak... ' diye başlayan zirzopların cirit attığı sözde sanat dünyasında bırakın da şöhreti haklı bir şekilde yurt dışına taşabilmiş ender değerlerimiz kendini övsün.
    13 -1 ... ucgende alan
  5. 5.
    Aleyna tilki' nin övülüp, Selda bağcan' in yok sayıldığı ülkede, kendini hatırlatıp, kendinize gelin demek istemiştir.
    iyi demiştir.
    Az bile demiştir!
    12 ... zeytinyagli dolma kalem
  6. 6.
    Demisse iyi etmiş. Vaktiyle yasaklanmış, yargılanmış, hakarete maruz kalmis biridir Selda. Övünmeye ve övülmeye değer muhteşem bir sesi var kadının.
    3 -1 ... abaninaltindakisopa
  7. 7.
    bir selda bağcan hayranı olarak beni rahatsız etmiştir. Diğerlerine benzerse yazık eder kendine. biz zaten yeterince övüyoruz.
    5 -6 ... huseyin c
  8. 8.
    Napsın kadın alla allaaa.
    3 -1 ... nurrbanu
  9. 9.
    Selda bağcan kim amk?
    6 -15 ... fah yu bices
  10. 10.
    her zaman alçakgönüllü biri olarak hafızalarımızda kalmıştır ve bu son beyanıyla birlikte hakikaten sevdiklerini şoka uğratmıştır. şahsen gönlümdeki değeri yarıya yarıya düşmüştür.
    1 -1 ... kursadneferi