1. 1.
  yeniçağ gazetesinin "doğan medya" grubuna büyük muhalifliğiyle bilinen medyayı izlemekten sorumlu yazarı. hemen hemen her yazısında doğan grubunun iktidarlarla olan kirli ilşkilerine değinerek doğan medya grubu yazarlarını "satılık kalem" olmakla suçlamaktadır.
  1 ... stratosfer
 2. 2.
  yenicag gazetesinde akp karşıtı yazılarıyla göze çarpan ulusalcı bayan yazar. diğer medya gurublarındaki yazıları inceler ve bu yazılardan alıntılar yapıp yazıyı yazanı eleştirir yada övgüler yagdırır.

  http://www.yenicaggazetes...aberdetay.php?hityaz=4790

  "Taha Kıvanç yazıyor: “Bugünün Türkiyesi’nde her taraf en lüks otellerle doluyken, basit şartlarda bir yaşama alanı sağlayan Okluk Koyu’nu cumhurbaşkanına çok gören bir zihniyet bu. ismet inönü’nün Büyükada’daki geleneksel çivilemesi ile Atatürk’ün Yalova ziyaretleri iz bırakacak kadar ünlüydü.”" bayan yazarımız bu söylemden yola çıkarak taha beyi yerden yere vuruyor.

  "Şimdi “Okluk Koyu’nu Cumhurbaşkanına çok görüyorlar” deyip, ”40 yıllık dostum yaptı mı, Atatük gibi tatil yapar“ rüzgarı estirmeye çalışan Fehmi Koru, yarım kalan yazısını, ‘Atatürk’ün tatilllerini işadamları mı ısmarlardı?’ cevaplayarak tamamlasın.
  Gül yata binsin. Kimsenin gözü yok. Ama devletle iş yapan işadamlarının himayesine girmiş gibi resim verip, makamının saygınlığını zedelemesin. Ne diyor CHP’li Mustafa Özyürek, ”istiyorsa yatla gezebilir. ihtiyaç duyulursa ödenek verilir. Yat almak istiyorlarsa, yardımcı oluruz. Yeter ki iş adamlarına muhtaç olmasınlar.”

  Madem Atatürk gibi tatil yapmak istiyorsunuz, 30 metre uzaklığındaki üç katlı yatlardan, gizlendiğiniz lüks katlardan inip, halkın arasına karışın..."
  1 ... erjivan
 3. 3.
  akranları kadar tanınmamasının iki sebebi var; birincisi yeniçağ'da yazıyor, ikincisi ise akranlarında varolan potansiyele * sahip değil.
  genç ve güçlü duruşu var, takipçisiyiz.
  2 ... sapka yapamayan cuheyla
 4. 4.
  1980 öncesinde ülkücü hareketin komünizm ile mücadelesini anlattığı bedel isimli mükemmel romanın yazarı ülkücü gazeteci.
  ... david brent
 5. 5.
  milliyetçilikten ulusalcılığa evrilen yazar.
  ... david addison
 6. 6.
  yeniçağ gazetesinde yazan bayan yazar.
  1 ... strategy
 7. 7.
  savcının iddianamesini "yargı kararı" diye yutturmaya çalışan ad hominemci.
  ... darius ve krezus
 8. 8.
  son zamanlarda yazdığı en güzel yazılardan biri :

  http://www.yg.yenicaggaze...zargoster.php?haber=20098
  1 ... darkness nights
 9. 9.
  bedel kitabının yazarı. çok başarılı fikirlerini tüm açıkyürekliliğiyle ve cesaretiyle ortaya koyan korkusuz yazarlarımızdan.
  1 ... zdemir
 10. 10.
  bedel adlı kitabı ülkü ocaklarının kitaplıklarında bulunur. konusuyla da ülkücüleri savunur zaten.

  evet ülkü ocaklarında kütüphane var.

  not: ülkücü değilim.
  ... 10 cu entrymi giriyorum