1. 0.
  Sevdiğimiz bir tane selanikli var ama tabi tüm selaniklileri sevecez diye bir şey yok. Her selanikliyi sevmek zorunda değiliz.
  2 -9 ... frekans
 2. 1.
  mesele sevip sevmemen değildir, mesele nasıl oluyor da böyle bir insanı sevmiyor oluşundur. bir insan nasıl bir katıksız olur ki bu yüce insanı sevemez? ülkesinin kurucusunu, bu şekilde istediği gibi konuşabilmesine olanak sağlayan insanı sevemez?
  7 -2 ... bir istasyon insani
 3. 2.
  (bkz: dont feed the troll)

  please.
  2 ... cmon
 4. 3.
  değilsin cevabına sahip sorudur. tıpkı bizim seni sevmediğimiz gibi. tıpkı saygı duyuyorum deyip selanikli dediğin için senden nefret ettiğimiz gibi.

  hani böyle ortamlarda özellikle küfre karşıyım ancak bazıları resmen bana sövün diye yalvarıyor. yemek gibi su gibi ihtiyaç olmuş bunlara küfürden besleniyorlar. insanlar gezince mutlu olur sevince mutlu olur sevilince mutlu olur bunlarda kendilerinden tiksinilmesinden mutlu oluyor. ben buradaki bu tipleri başka türlü tanımlayamıyorum. selanikli imiş angutistanlı seni. millette meraktan geberiyor idi kim seviyor kim sevmiyor diye. böyle sürekli kelimeleri değiştirerek aynı başlıkları açın sürekli ki merakımız giderilsin..
  15 -1 ... mel mel bakan gibson
 5. 4.
  Sevmek zorunda degilsin, bende sirf daha fazla kadinla birlikte olmak icin din uyduran muhammed i sevmiyorum.
  4 -4 ... amethy
 6. 5.
  zorundasın.. lamı cimi yok hemşerim. hem seveceksin, hem saygı duyacaksın. böyle böyle başlıyorsunuz. göt korkusu bacayı sarmış iken mevzuyu hiç açmazsınız, bir miktar serbestlik görünce aslında eleştirilebilmesi gerekir demeye, sonra aşama aşama saygı duyuyorum, sevmiyorum en son nefret ediyorum deyip küfürler etmeye, saldırmaya kadar gidiyorsunuz.

  bir insan türk olur da nasıl kemal paşadan yana olmaz
  14 -10 ... zenginuyak
 7. 6.
  (bkz: mekke liyi sevmek zorunda mıyız)
  12 -7 ... system error
 8. 7.
  (bkz: cübbeliyi sevmek zorunda mıyız).

  teşbihte hata oldu gerçi.
  evet sevmek zorundayız, selanikli dediğiniz ama aslında makedonya'nın türkmen köyünden olduğu bilinen büyük lideri sevmek zorundayız.
  15 temmuz ihanetinden sonra değeri biraz daha anlaşılmıştır.
  6 ... derkrieger
 9. 8.
  değilsin tabi ki denir. sen yunan'ı sev mesela.fesli biri gibi.
  6 ... teflon
 10. 9.
  selanikliyi sevmek zorunda mıyız
  5 ... marsilyali