bugün

yahudi dilinden evrilme şalom aleyke yi selam vermek için kullanan ilkel yaratıklardır. yıl olmuş 2013 ayrıca demokratik bir ülke olmuşuz hala bunu söyleyenler var. umarım ileride daha çok demokratikleşeceğiz. 2023 de biter diye umut ediyorum.
1986 dan beri naber lan yarrağım hitabına muhatap kalmış kişi tespiti.
bonjou diyen fransız göçmenlerinden iyidir. daha samimi ve içtendir. allah' ın selamını vermek ilkellik değil, cennette dahi müminlerin birbirine esenlik dilediği selam biçimidir. cehennemdekiler birbirlerine ne diler onu bilmiyorum tabi. onlar ancak birbirlerine lanet okurlar.
imitasyon müslüman beyanı. bu kişiler için namaz da ilkel bir ritüeldir. modern çağda namaz yoktur. zaten namaz da aztek'lerden gelme bir alışkanlıktan başka birşey değildir.

samimi bir ateist 20 münafıktan daha değerlidir.

edit: genç münafıklar rahatsız.

"ya hu şimdi münafıklar ne olmuştur biliyor musunuz? böyle sünger gibi içe çöküp kavrulmuşlardır. müminlerinde kalbinde inşirah ve ferahlık meydana getirmiştir."

http://www.youtube.com/watch?v=jupFJrVOi54
(bkz: aleyküm selam)
demokrasik ülkede konuşma özgürlüğünün olmayacağını düşünen yaratığın tesbitidir.
(bkz: slm)
görsel
zamanla ortadan kalkacak olan yaratıklardır. onları da demokratikleştireceğiz inşallah.
benimdir. allah ın selamını vermek her daim güzeldir. sünnet davranıştır. bunu içine dert edip buralara kadar taşıyanlara yazıklar olsun. artık selamı almayanlar düşünsün.
not: bilmeyenler için; selam vermek sünnet almak farzdır. arsızlar.
sevgili başbakanımız, biricik hizmetkarımız, sayınrecep tayyip erdoğan'ın;
"bu ülkede selamun aleyküm diyenler aşağılandı. selam sözünü duyunca kırmızı görmüş ispanyol boğası gibi kuduruyorlar"
sözünü akıllara getirir.
merhaba veya selam demekten aciz yaratıklardır.

sen her boku ye, islam'ın arkasına sığın, sonra da selamün aleyküm deyip aşağılanınca mağdur pozisyonuna geç. ben artık selamün aleyküm'e merhaba diye karşılık veriyorum. dinden soğudum.
(bkz: ben)
sünneti uygulayanlara yaratık diyen ne acaba?
Boyle bir sey yoktur cunku ilkel yaratiklar ya agu agu derler ya da masumlara iftira atarlar.
Allah ilkellik tanımını bazı ''yazar'' müsfettelerinden esirgemeli. Sanane, canı öyle demek istiyordur. belki de ''slm şphşrikler .s'' diyerek selam veriyordur, sanane.
allahına selamıyla alay eden tipik cehapilidir, fazla üstüne düşmemek lazımdır.
böyle kişiliği beş kuruş etmez yazarlara inat söylene bilecek en güzel arapça selamlamadır.
türkçe anlamı Allah'ın selamı üzerinize olsun olan bir cümle eğer çağa göre kullanılmayacaksa.
o çağa ayak uyduran embesillerin aslında selamı değil allah'ı yok saymaya çalışması demektir.
işte bunun için diyorum şeriat gelmelidir.
(bkz: (#21962488))
(bkz: (#21962056))
ilkelligin noldugunu bilmeyen insanlarin sacmaligidir.
Çağdaşlığın ağız dolusu küfürlerle değilde bununla bozulduğu düşünülüyorsa bu bir moron beyanıdır.
insanların değerlerine saygı duymayan gereksiz hatta fazla zararlı bir zihniyete sahip olan birinin zihniyeti gibi gereksiz söylemidir.
nbr, slm, kib varken lafı uzatanlardır. çok ayıp ediyorlar.
selamün aleyküm demenin neresi ilkellik? hangi "ilkel insan" böyle düşünüyor anlamadım.
çok aşırıya kaçmış bir eleştiri ifadesi.
sen bilmessin, baban hatırlamaz deden iyi bilir sözüyle cevaplandırılması gereken eleştiridir.