1. .
  vardır muhakkak. aramaya inandım lakin bulamadım..

  başlık aslında yeterince açıklayıcı.. karşıdan gelen eş, dost, akraba.. size doğru salınmakta siz de ona.. birbirinizi farkettiniz fakat yüz metreden selamlaşmak olmaz. gözlerinizin içine baka baka birbirini tanımayan iki insan gibi yürümeye devam edersiniz. gerici bir hadise. tanımamazlıktan, görmezlikten geldiğinizi düşünecek diye kasılırsınız.. selam versen mesafe uzak, diyalog namümkün..

  yaklaşılır yavaş yavaş. ideal lokasyon sağlanana kadar saate bakılır, sağa sola göz gezdirilir, gözler kaçırılır bir diğer ihtimal.. selamlaşılabilecek optimum mesafe * sağlanınca kafa kaldırılıp selam edilir, hal hatır sorulur sanki ilk o an görmüşcesine. ancak önce kimin selam vereceği konusu da mühimdir.. ilgisiz görünmemek adına şartlar olgunlaşmadan davranılırsa netice kötü olur. selam havada kalır. konuşma mesafesi sağlanamadığından arkası gelmez. yaklaşılınca ikinci bir kelama gerek duyulur..

  neticede insanı yıpratan bir gündelik hayat detayıdır, hafife almamak gerekir..
  4 ... coffeeandcigarettes
 2. .
  değer veren ve değer vermeyen iki arkadaş arasında yaşanan gerginlik. değer veren, gerginlik sırasında sarfedilen acı sözleri duyarken, doğru kararı verdiği için mutlu olur. değer vermeyen acımasız ise kendini ve diğer arkadaşlarını üzmeye devam edeceği için kafası hep karışık, zaman zaman da mutsuz olur.
  -2 ... legend of the stranger
 3. .
  uzun süredir görüşülmeyen arkadaşla edilen kolpa muhabbetin yaşattığı gerginlikle eş düzeydedir.
  1 -1 ... burock_