bugün

rihanna burada yazarlık yapıyorsa tanışmak isterdim.
Hiç karşılaşmadım, olaydı iyiydi...
ne münasebet hanfendi diyin, az ağırdan satın, nazlanın amk. öyle her yazana atlarsanız arkanızdan orospu derler, adınız çıkar.
Arkadaş canlısı bi kızdır ve özgüveni yüksektir. Bayılıyorum bu tür kızlara.
hayatımda göremiyeceğim bir mesaj .
Biz sizi ararız denilecek kızdır. ikinci plan kızıdır. 500 TL’lik ayakkabı 99.99 TL’ye indirmişlerdir ama senin zevkine hitap etmiyordur kızıdır. Huur kızıdır. Pardon sondaki yok.
bu işte bi bokluk var .
hayır.
Hayır tanışamayız cevabının tatlılığı...
böyle bir şey olabilir mi ya?
Hele bi kucak dansı yap beğenirsem tanışırız derim ben bu kıza.
bana artık gelmemesi gereken kızdır: hayır tanışamayız.
ya şaka yapıyordur ya da türk değildir.
Birkac kere basima geldi. iksinde sevgilim vardi diğerlerinde tiplerini begenmedim.
yok mu şöyle biri bizede yazsin.
Güney Amerikalı kız olabilir.
Epeydir karşıma çıkmayan kızdır.

Bir kaçına da ben dedim, ters teptiler. ifade falan verdim aq var mı böyle bir şey?
Var mı öyle bir kız hani nerde.
yabancı platformlarda bile yüzümüze bakmayan türk kızları var kendimden biliyorum.. ancak yurtdışında yaşayan türk kızlarını hariç tutuyorum, onlar hiç çekinmeden iletişim kuruyor ama bu topraklarda yaşayan kızlar gerçekten bir tuhaf.. uluslararası sohbet ortamlarında denk geliyorsun "merhaba" diyorsun, sanki alacaklı görmüş gibi kaçıyorlar..
fake olma olsalığı yüksektir bir bakmışsınız bir erkek tarafın dan ya da arkadaşlarınız tarafın dan trollenmişsiniz.
Kesinlikle tanışın. Insanları önyargılarınızla sınıflamayın. Hayat kısa kuşlar uçuyor
(bkz: Kesin bir pislik var)
Ben hiç böyle kıza rastlamadım. Kızlar erkekler gibi selam tanışabilir miyiz demez. Kaza süsü verir. En zorlayanı ateş ister sohbet etmeye başlar ama o bile istisna. Kaşar olanları kastetmiyorum.
Ne kizlar var be dedirtir. ilk adımı da kiz atsin kardesim.
Selam tanisabilir miyiz diyen erkekle ayni durumda olan kiz.
fuck buddy veya one night stand ise tanışabiliriz.