bugün

mahmut? sen misin?
+ selam güzel bayan konuşalım mı?
- konuşalım ama bana esmeyi anlat esip geçmeyi.
+ nasıl ya
- hani varya bana acılarını anlat korkularını birde masal anlat içinde istanbul olsun ayla güneş olsun.
- deli midir nedir ya. ben gidiyorum hoşça kal.
- git ama bana bütün gidişleri gelişleri dönüşleri anlat ama ayrılık olmasın.
efendi bir şekilde bir bayana yaklaşan kişinin sözüdür. hanzoluk yapmadan meramını bildirir.
beynini aldıran bünyelerde ameliyat sonrası görülen sayıklama.
(bkz: bayan ben sana seviyorum benimle dans oynar mısın)
Eski bir taktiktir. Günümüzde kullanabileceğimiz alternatifleri :

1. Merhaba,nerelisiniz? Sanırım cennetten olmalısınız.
2. Selam,sabahın ilk ışıklarını birlikte karşılamaya ne dersin?
3. Hey,siz dün gece rüyamda gördüğüm insansınız,eğer rüyam aynen çıkacaksa şimdi biryerlere kahve içmeye gitmemiz gerekiyor.
4. Merhaba,değersiz yalnızlığımı paylaşacağım değerli insanın siz olduğunu düşünüyorum.

sayılabilir. Rastgele *
-selam güzel bayan, konuşalım mı?
-tabii. tefe ve tüfe hakkında bir şeyler soracağım birini arıyordum ben de. ne diyorsunuz?
-anlayamadım.
-çizgi film karakteri sandınız galiba. o zaman küresel ısınmaya değinelim.
-acil işim çıktı. kaçıyorum ben.
karşısındaki insanın güzelliğinden etkilenip muhabbet açmak isteyen gencin etkili cümlesi.
daha asortiki için:

(bkz: al kartimi seni gazinoya cikarticam)
salak şeeyy, girizekaalııaa diye karşılık alınması muhtemel sorudur.
-selam bayan konuşalım mı?
+tabi neden olmasın. Biyofizik hakkında ne biliyorsun?
-ben cevabımı aldım iyi günler hocam.
(bkz: tabi yerse)
(bkz: krocan repliği)
(bkz: selam baygan tanışalım mı)
"selam. sizden çok hoşlandım tanışabilirmiyiz acaba ?" şekli ile sokakta söylenirse hatun kişisinin sevgilisi de yoksa işe yarayabilecek girişim.
(bkz: yonja)
kıro versiyonu için:
pardhon bağğyaannnn dolankhh mı??
-selam güzel bayan konuşalım mı?
+defol git lan!! ben senin bildiğin kızlardan değilim sıçarım ağzına boktan başka bişey konuşamazsın !! anladın mı deve!! hıh konuşacakmış..
-pardon yanlış anladın, yani ne kadar ?
+100 dolar..*
(bkz: hepimiz güzel bayanız) *
*, başarılı olma olasılığı düşük olan bi tanışma-kaynaşma taktiğidir.
daha garantisi için,
(bkz: pardon sizi birine benzettim geçmiş yıllardan)*
erkeklerin "sözcük dağarcıım kısıtlı genelde direk atlarım ama..."anlamına gelen girişleridir
"seviyeli bir sohbete ne dersiniz?" diye devam eder. sonrasinda ise "allah hak getire".
polyannayı tavlamaya yetebilecek söz öbeği.ne kadar hayvani yaklaşırsanız yaklaşın polyanna durumu alttan alacağından ve her işte bir hayır* vardır felsefesiyle yaklaşacağından rahatlıkla mutlu sona ulaşılacaktır.
kızlardan bazılarının " terbiyesiz,hayvan" diye karşılık verdikleri soru cümlesidir.
genelde kalıcı hasarlar yaratabilecek söylediğimizde iki kere düşünmemize sebeb olan yinede her bayana söylenmesi gereken bir laf
güncel Önemli Başlıklar