1. 1.
    gereksiz tiplerle muhatap olmamaktır.

burası arap ülkesi değil.
    10 -28 ... high voltage
  2. 2.
    Arapça bilmiyorsanız cevap vermemeniz mantıklı olacaktır.
    1 -4 ... sosyalist patron
  3. 3.
    Salaksınız amk. Bugün Hristiyan ülkelerde, kiliselerdeki ayinlerde latince kullanılıyor. Onlar biz latinleştik iddiasında bulunmuyor. Kim sizi yöneltiyor bilmiyorum ama siz hakiki yobazsınız, saplantılı kalmışsınız.
    11 -8 ... expected3
  4. 4.
    hristiyan bile olsam saygidan cevap veriyorum, kuru showlara gerek yok. insanlar dinini istedigi sekilde yasar, dininin kelimelerini de kullanabilir. sonucta o bana saldirmiyor ki. allahin selami uzerine olsun diyor, ne guzel iste.
    9 -3 ... arxaggelou
  5. 5.
    ben ne islamcıyım ne de arabım. has ve has türküm. kafkas göçmeni terekeme türklerindenim. ben sadece dinimin gerekliliklerini yerine getiriyorum. peygamberimiz o şekilde selam vermiş ve almış. sen müslüman değilsen yapabileceğim bir şey yok.

“şüphesiz allah ve melekleri peygamber’e salât ediyorlar. ey iman edenler! siz de ona salât edin, selâm edin.” (ahzâb sûresi 56)

“Ey insanlar! Selâmı yayınız, yemek yediriniz, akrabalarınızla alâkanızı ve onlara yardımınızı devam ettiriniz. insanlar uyurken siz namaz kılınız. Bu sayede selâmetle cennete girersiniz”buyururken işittim. (Tirmizî, Kıyâmet 42)
    4 -5 ... expected3
  6. 6.
    dinozorlarla ukrayna seferi yapmış olup daha fazla günaha girmek istemiyordur.
    1 -3 ... high voltage
  7. 7.
    ateistseniz ya da başka bir dine inanıyorsanız gayet normaldir.

türkiye müslüman bir ülke değildir. türkiye'nin yüzde 99 u müslüman falan da değildir. yeni nesle ve gençlere bakın bakalım kaçı müslüman?

türkiyenin dini de yoktur. devletlerin dini olmaz. insanların dini olur. şu ayrımı yapın lan artık.
    4 -2 ... sovyet piyadesi
  8. 8.
    selamün aleyküm diyen yobaza cevap vermemek
    Tip ya...
    2 -3 ... kale3112
  9. 9.
    yok ya selamına karşılık vermek lazımdır. ha cuıma mesajı ayrıdır. ona cevep vermiyorum ben mesela. ama sadece selamsa veririm .
    ... sigara icmiyorum
  10. 10.
    Sessizlik, Pek bir anlam ifade etmeyebilir. Ben bir süredir "Ne mutlu Türküm diyene" diyorum. Evet en mutlu olduğum, kendi kimliğimle olduğum anlardan biri oluyor. Saklamıyorum mutlu oluyorum. Hem de çok. Ne mutlu Türk'Üm diyene!

(bkz: selamunaleyküm diyene ne mutlu türküm diyene demek)
    1 ... lesley mateas