1. 1.
    başlığın tam hali, ""Koronavirüs en fazla hipertansiyon hastalarını etkiliyor. Selahattin'in hipertansiyon rahatsızlığı var. Çok endişeliyim" şeklindedir.

okunduğu an bir ekrem imamoğlu açıklaması gibi gelse de kulağa, değil. başak demirtaş beyanı. bu şekilde bir açıklama yapmış sılho nun karısı.

sılho nun hipertansiyon hastası olmasından mütevellit koronavirüsü ile tanışırsa sıkıntı yaşayacağını düşünerek endişe içerisinde olduğunu beyan etmiş. ajitasyonunu sevsinler senin!

https://www.yeniakit.com....SgJzBhnCXufNSAi0ceAmWUChM
    7 -15 ... iyesta sert
  2. 2.
    Ay Hadi inşallah.

Virüsler için acıklı bir durum olacak ama seloyu 40 derecede öksürük krizinde debelenirken görmek her vatanseverin hakkı.
    7 -8 ... agca
  3. 3.
    Açtığı başlığın içerisine bi şekilde ekrem imamoğlu'nu sıkıştırarak sübliminal mesaj verdiğini zanneden bir yazarın sıçmığı.
    10 -1 ... miafori
  4. 4.
    Corona,seloya, Selo ekoya, sonra hepsi ke-mal'a.
    4 -3 ... ayk73
  5. 5.
    Kesin Ekrem imamoğlu beyanıdır dedim ama yanılmışım. işin ilginç tarafı ise herkesin aklına ilk önce Ekrem imamoğlu geldi.
    6 -2 ... zall bana hep abi der
  6. 6.
    harbi kaç para alıyonuz lan bu işler için. yok iyi kazandırıyorsa bizde başlayak aykü.

Edit: şoför aşçıya, aşçı kahyaya, kahya hizmetçiye, sonra hepsi bahçıvana. Tren yapıyor tüm troller.
    -3 ... nagam
  7. 7.
    Daha ilginci ise böyle bir beyanatı Ekrem imamoğlu'nun vermesi durumunda ülkede bir Allah'ın kulunun en ufak bir şaşkınlık belirtisi göstermeyecek olması.
    4 ... zall bana hep abi der
  8. 8.
    reise söylese hallederdi hemen.

selahattinin tansiyon rahatsızlığı var endişeliyim
    3 ... acilmayan eti puff paketi
  9. 9.
    Dilek hanım heyete iletmiştir diye söylememişler...

selahattinin tansiyon rahatsızlığı var endişeliyim
    2 ... agca
  10. 10.
    daha biz o yarasanın heykelini dikeceğiz heykelini!

asgshshdjssjs.
    6 ... telefoncu ekrem ii