bugün

Pkklı biri için bence ceza deyil ödül verir devlet,hatta başlarına ödül koyulmuş bir sürü terörist hain pkklı var. Ayrıyetten pkk nın işbirlikçi hdpli vekillerin belediye başkanları tek tek tutuklanıyor.
Sakin ol küçük hewal, git abin evde yokken yengeni hallet, sakinleşirsin.
hapislerde çürümedi mi la o daha? "Boba, bosgani götiriler" .. gözümde canlanir koskoca mazi..
Tüm terörist ve terörist seviciler orospu çocuğudur.
aranızda anasını ziyaret etmek isteyenler var, durun kardeşler ne yapıyorsunuz değer mi?
Sokağa döküp devletin güvenlik güçleriyle karşı karşıya getirip kırdırttığı insanların vebali bu apo sevici bölücüye yeter de artar bile. Demokrasiyi kullanıp bölücülük yaparak türkiye içinde yürüttükleri serbest faaliyetler onca demeçler yönlendirmeler ab ile birlik olup gaza gelip arkadan iş çevirmeler öz yönetim ilan etmeler..sustular ses çıkartmadılar göz yumdular görmezden duymazdan bilmezden geldiler onca ihanetlerini. Niye biliyormusunuz? iş üstünde yakalayıp fistan giyip sıvışan militanları biraraya getirip yakalayıp tuzağa düşürüp teker teker gebertmek için. Bu selo da hak bayram zannetti. Azdıkça azdı. Kudurdukça kudurdu. Ulu ulu başını yersin hesabı. inşallah cezaevi ile kalmaz çıkar da başını yerler. Leşini de atarlar bir kenara. Ne o kürdistan hayaliniz suya mı düştü? Doğum yeri erivan olan kürt görünümlü ermeni (burada bu aziz millete hainlik etmeyen vatanperver kürt ve ermeni kardeşlerimi tenzih ederek onları bu ithamın dışında tutuyorum) kim olursa olsun fark etmez isterse türk olsun. Kim bu vatana millete devlete ihanet ediyorsa iyi bilin ki ya kanı bozuktur ya sütü bozuktur ya cibilliyeti bozuktur.
Ne kadar suçsuz muş ki. ona çifte adalet karar verecek.
Varsa. !!

Bazen sadece kaçmak istiyorum sırf inadına.
Eş genel cinsellere hakaret etmeyin beyler lütfen.
Yapılması elzem olan uyarıdır.
Durun lan durun, pkklı falan değilim.
Dün adliyede gözümle gördüm; Selahattin Demirtaş hakarete uğradığı gerekçesiyle mağdur sıfatıyla dava açmış. Hem de davada Selahattin'in tam 6 avukatı vardı amk.

Olm tamam sevmiyoruz falan da kendisine sövenleri dava ediyor, herife tazminat ödemeyin bir de.
görsel