bugün

Hdp eş başkanı selahattin demirtaş'ın 10 ağustos öncesi gittiği köln'de kahvaltılı basın toplantısında domuz pastırması yemesidir. Diyarbakırlı müslüman vatandaşlarımız bunları görüyor.
afiyet bal şeker olsundur, ohh yarasın tosunma da olabilir. bilmiyorum ikisi arasında gidip geliyorum işte.
http://i1.kym-cdn.com/pho...sfeed/000/874/930/7e7.jpg
diyaneti kaldırmaya niyetli hadepenin terör destekçisi başkanından beklenen bir harekettir. bizde namaz kılmasını beklemiyorduk zaten.
içki içip domuz etiNe haram diye tepki gösterenler neyin kafasını yaşıyor merak ediyorum.
https://lh3.googleusercon...qSladh9VmS8A=w330-h360-nc şu şekilde helal et yiyen adamdan her şekilde evladı.
Kimin ne yediği kimseyi ilgilendirmez. Fakat şurası var, Türkiye'deki partiler içinde hüdapar gibi, son tahlilde yine bir kürd ürünü olan, marjinal partileri saymazsak en gerici taban hdp'dedir. Türkiye'de laiklik konulu bir çalışmada bu partinin tabanından akp tabanından daha fazla laiklik karşıtı çıkıyor. Tavan ayrı taban ayrı oynuyor yani. Şimdi bu haberde bunu gösteriyor. Kürdler inançları doğrultusunda köpeklere bile mesafeli iken sen gel domuz eti ye... Seçim barajı yüzde 5'e indirilmeli, bölgedeki islami cemaatlere yol verilmeli. Bu çalışma iyi yapılırsa hdp'nin tabanı güneş altındaki buz gibi erir.
Kürt olup domuz yemeyen daha görmedim,
Herhalde doktorlar beyaz et yiyin dediklerinde bunlar bol yağlı beyaza kaçan domuz etini beyaz et sandılar yada müslümanlıkla bir alakaları yok.
Gerçi namazla dalga geçenlerde bunlardan.
Bunlara herşey mübah yezid misali.
ak partililerin en son laf söylemesi gereken olaydır. çünkü domuz etini kasaplık et yapan zinayı suç saymayan kendi partileridir.
"Kesin altına don da giymiyodur. Öyle dal daşşak geziyodur bu" önermesini akla getirir.
din tüccarlarına laf atarak kapatılamayacak rezillik. o rezillikse buda rezillik, en azından müslüman değilim diyebilirdi.
böyle ucuz şeylerle anca koyunları kandırırsınız.
yemiyenlerin yedikleri bokları duyunca şaşırılmayandır. ayrıca kul hakkı değil domut etidir hesabını allah'a verir. kul hakkı yinenler ne yarramı yiyecek bakalım.
Kendi cinsine ihanet etmiştir.
isterse ölü eti yesin, sadece kendini bağlar lakin terörist ulaklığı yapması, hepimizi bağlar. Bir haberdir.
ermeniler zaten domuz eti yiyor ki. neden şaşırdınız ?
Dağdaki pkklıların yediğini salonlarda yemiştir.hiçbir farkı yoktur.
bunu diyarbakır'dan adayları eski müftü,altan tan açıklasın.
dışkılarken temas eden göt kıllarına dert olmuştur.
ee? olum adamın eleştirilecek daha önemli noktaları varken domuz etine takılmak nedir ya? noldu yedi de? asıl mesela son 1-2 yıl içinde gösterdiği siyasi değişimi ve bu değişimin amaçlarını falan tartışalım. 2 sene önce küfür ettiğimiz parti nasıl olduda şimdi birilerinin bu kadar desteklediği bir oluşum oldu bunları tartışalım. yok domuz eti yemiş de yok at nalı asmış yok eşekler kovalamış bilmem ne. az seviye nolur.
normaldir, bizde adamın ne yediğine bile karışılır. yüksek demokrasi gereği.
ayrıca;
"türünü yiyen hayvanlar da varmış."
diyen organizmaya ve onun türevlerine sesleniyorum:
sen beyin yerine saman mı taşıyorsun kafanda?
sırf etnik kimliği türk değil diye gireceğin entrynin gözünü seveyim.
ülkenin ülke denecek hali kalmamış. millet aç, üretmiyoruz, satmıyoruz. başa geçenlerin hepsi hırsız, aç yetim hakkı yiyenler. domuz eti yemişmiş. afiyet olsun.
senin oy verdiğin ülkenin sonu hayrolamaz zaten.
acınası.
Domuz, her türlü necaseti yiyen çok pis bir hayvandır. Zararlı olduğu için yalnız Türkler değil, Avrupalılar da, bir kimseye hakaret etmek için “Domuz” derler.

Tevrat’ta domuz eti yasak edildiği için, bugünkü Yahudiler bile domuz eti yemezler.

Bugün tıp, insana en çok zarar veren ve hastalık bulaştıran etin domuz eti olduğunu tespit etmiştir.

Domuz eti yiyenlerde [safra kesesi iltihabı, apandisit, bağırsak iltihabı, çeşitli çıbanlar, mafsal kireçlenmeleri, damar sertliği, romatizma, grip, tansiyon yüksekliği, kalb anjini, enfarktüs gibi] çeşitli hastalıkların görüldüğü meydana çıkmıştır.

Domuz etinde bulunan büyüme hormonunun kansere sebebiyet verdiği açığa çıkmıştır. Domuz eti ile geçen trişinoz hastalığının bugün bile tedavisi yoktur.

Domuz şeridi [tenya], mide ve bağırsak yolu ile kana geçerek, göz, beyin gibi önemli organlarda ağır hastalıklara, hatta ölüme sebep olmaktadır.

Domuz eti yiyenlerde, kıskançlık hislerinin dumura uğradığı, namusunu kıskanmadığı tespit edilmiştir. Domuz yağı, E vitaminini birdenbire yok eder. insan, E vitamininden mahrum kalınca nesli söner, E vitamininin yokluğu sevgiyi, aşkı yok eder.

E vitamininin noksanlığında erkeklerde kısırlık, kadınlarda çocuk düşürme hastalığı ortaya çıkar. E vitamini yağlardaki acılaşmayı önler.

E vitamini tükenince A vitamini acılaşmayı önleyemez. A vitamininin yokluğunda da cinsiyete menfi yönde etki eder. Domuz eti ve yağı yiyenlerde karakter değişikliğinin ortaya çıktığı da tespit edilmiştir.

Domuz etinin, diğer hayvan etlerine hiçbir üstünlüğü yoktur. Üstelik hazmı güç, protein değeri çok düşüktür.

Domuzun daha başka zararları da tespit edilse, yine de (Mutlaka bu veya şu sebepten dolayı domuz haram edilmiştir) denilemez. Fakat hiç zararı tespit edilmese de dinimiz yasak ettiği için, domuz etini yemek haramdır.

Müslüman olduğunu iddia eden ve sünni kürtlerden oy bekleyen Selocan sadece domuz eti yememiş, ayrıca siyasi bakımdan da boku yemiştir. Haydi hayırlı traşlar..
hdp'yi günahım kadar sevmesem de, dindar kürt oylarını hdp'ten uzaklaştırmak amacıyla bok yiyen havuz medyasının bilindik yalan haberlerinden birisidir.
(bkz: seçmeni mal yerine koymak)

yani yuh artık diyorum.

tabi götleri tutuştu bunların da böylede dindarlar aptal yerine konulup sömürülmez ki.

aktroller işini yapıyor.
şehitlerimizin kanı ile besleniyor olması daha büyük bir utanç bence.
yetim hakkı ile koyun etini karıştırarak yiyebilenleri görünce demirtaş'a " yarasın " demekten başka diyeceğimiz olamaz.