bugün

Gözle görülen gerçektir.
Hırslı Ve agresif 18'lik ergen kardeşlerim sakince okusunlar.

görsel

Dün mahkeme kapısında duruşmayı beklerken gözüme takıldı. Tayyip, Davutoğlu, Bahçeli, binali falan, bir sürü insana dava açmışlar hakaret gerekçesiyle...

Fotoğrafını çekip anın görüntüsü'nde paylaşmıştım. Velhasıl; aynı listeyi tekrar incelediğimde tam bu fotoğrafın bittiği sıranın 1-2 sıra altında Selahattin Demirtaş'ı gördüm. O Da hakaret nedeniyle birisine dava açmış Ve tam 6 avukatı bu davaya girecekti, hepsinin ismi yazıyordu. O esnada bizim duruşma başladığı için fotoğrafını çekemedim ama gözlerimle gördüm.

Yanisi güzel kardeşlerim; içiniz soğusun diye adama küfür ederken ödeyeceğiniz tazminatlarla hapishanedeki sigara, çay, temiz don Ve atlet ihtiyaçlarını gidermek zorunda kalabilirsiniz. Rte, Bahçeli, Davutoğlu Ve binali bile 1'er avukatla temsil edilirken bu herifin hakaret davasına tam 6 avukat giriyordu. Yani iyi çalışıyorlar.

Çözüm süreci, Habur, Barzani, Oslo falan diye bunlarla kanka olunan zamanlarda bile 'pkk ile pazarlık olmaz' demiş birisiyim. Ama hukuk denen şeyin nasıl işlediğini de biliyorum. Bu herif halen yargılanma aşamasında, suçlu değil sanık sıfatındadır. O yüzden sövüp durmalarınız tazminat ödemenizden başka hiçbir halta yaramaz.

Adamın kaçak çay Ve kaçak sigara masraflarının sponsoru olmayın.