bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 3580.
    Mahkemenin ses kayıtları internete düşmüş. mahkemede tembihlenmiş hakim o çirkin ve titrek sesiyle bildiğin evcilik oynuyor. Onu geç, bunu geç,oralara değinme, şuralara girme.

Selo: Tutanakta...
    Hakim: onları geçelim.
    Selo: tutuksuz olarak yargılanıyor olmama rağmen, tutukluluk koşullarında savunma yapıyorum.
    Hakim: hemen ben bi geçeyim.
    Selo: hep böyle yapıyorsunuz ama.

Adamı özgürlüğünden alıkoyuyorlar ama Sorsan selo terörist. He canım he.
    5 -11 ... daglarda acan snowdrop
  2. 3581.
    Basligi okurken yazar arkadaslarin surekli vurguladigi kisma acayip irrite oluyorum. Selahattin demirtas, cumhurbaşkanlığı seciminde aday olmuş. Tayyip buna kizmis bla bla bla.
    Adam terorist geldi terorist de gidecek yahu, cumhurbaskanligi secimine kadar da kol kola gezmiyorlardi tayyiple sonrasinda da gezmeyecekler tabi. O secimde adayliginin tek sebebi de bu zamana kadar secimlere baraj gecemedikleri icin surekli bagimsiz olarak basvururken, artik gecebilir miyiz diyebir oy sayma olayiydi. Nitekim orada %10 u gorunce de secimlere bagimsiz olarak degil, parti olarak girdiler. Cehalet ne kötü sey be, hakkatten insanlardan sogutuyor.

Tanim: teröristin bayrak tutanıdır, tayyibin tek yaptığı dogru bunu kodese tıkmak bile olabilir.
    7 -5 ... zappos
  3. 3582.
    Aaaa kim varmış burada. Selo mu o. Dur bakim soldaki de kim. yeni chp il başkanı değil mi o. Ne tesadüf çorbacıda karşılaştılar herhal. allahın işi işte.

selahattin demirtaş
    4 -3 ... timarli sipahi neferi
  4. 3583.
    Özledik.
    4 -10 ... bendekalanlar
  5. 3584.
    Özleyen kandile gitsin. Orda ondan çok var.

Yeni nesil niye bu kadar gerizekalı anlayamıyorum.
    9 -2 ... conta behcet
  6. 3585.
    bahsi geçen kişi için, muhalif olduğu için içerde diyen yazarlar gördüm bugün. arkadaşlar lütfen yapmayın.
    bakın her şeyi bir şekilde sineye çekerim ama mevcut aptallığınızı asla. daha götünüzdeki bok kurumadan siyaset yapmaya çalışmayın.
    5 -3 ... melikbaybars
  7. 3586.
    terörist başı.
    4 -2 ... gereksiz ihtiyac
  8. 3587.
    6 milyon insanın oyu ile desteği ile eş genel başkan olmuştur.

Direnmek yerine teslim olsaydı şu an beştepede bir saray daha yapılacaktı.
    6 -7 ... sterka sor
  9. 3588.
    Evet muhalif olduğu için içerde. Tayyip sizin gönlünüz rahat etsin diye onu içeri atmadı şekerim.

Hatta bahçeli denen soysuzla, başkanlık desteği karşılığında seloyu pasifize edeceğine dair anlaşma yaptıklarına inanıyorum.

Sevilesi bir insan, temiz bir insan biliyorsunuz. Bu yüzden burada aleyhine bir şeyler karalayıp gerçekleri bağıran iç sesinizi susturarak kendinizle birlikte milleti ikna etmeye çalışıyorsunuz.
    6 -10 ... bendekalanlar
  10. 3589.
    Türk devletinin parlamentosunda ve diğer kurumlarında teröre destek verdi. Binlerce insanın katili teröristleri savundu. Türkiyede bazı cihangir solcusu ve liboşlar tarafından özgürlük kahramanı(!) ilan edildi. Şu an hapistedir. Türk devleti adaleti sağlamıştır.
    3 -7 ... kalashnikov47