1. 3549.
    bataklık faresi.
    2 ... nardaninciler
  2. 3550.
    sonunda adaylığı açıklanmıştır. sülalem 68 kişi, topumuz gidiyoruz oyumuzu veriyoruz başkana. fire yok.

biz daha ölmedik. hdp küllerinden doğacak.
    3 -2 ... berkecan99
  3. 3551.
    Gül yüzlü sempatik insan. Cumhurbaskanı adayı.

(bkz: çık gel bildiğin ne varsa)
    3 -8 ... prensest
  4. 3552.
    şerefsizin önde gideni bir teröristtir.
    6 -3 ... hzpikachu
  5. 3553.
    Terörist, vatan haini, şerefsiz, pislik, lanet bir yaratık.
    Terbiyem müsade etmiyor bu yaratığı betimlemeye. Silik yemek istemiyorum küfür edip.
    6 -1 ... hayata kifayetsiz
  6. 3554.
    Malum halk tarafından kürt milliyetçisi sanılan, kendilerini yerine göre barışçıl yerine göre gerçek yüzünü gösteren değişik bir şey.
    2 -1 ... peri10
  7. 3555.
    hapisten hiç çıkmaması gereken şahıs.
    5 -1 ... gethere
  8. 3556.
    Kendisine yapilan fasistlikten kurtçe dahi ögrenememiş, tayyip'in ex çözüm ortağı.

ikinci tura kalirsa secimler partisinin seçmenleri tayyip'i baskan yapacaktir...
    -2 ... hayis zayeb
  9. 3557.
    Hdp'nin hapisteki cumhurbaşkanı adayıdır. Terör propagandası yaptığı için hapise düşmüştür. Göstermelik bir aday olduğu kürt seçmenler tarafından da bilinmektedir sadece seçime girmek için aday yapmışlardır. Kazanıcaklarına kendileri bile inanmamaktadırlar.
    ... emrekanat12
  10. 3558.
    Günahım kadar sevmem yalan yok.
    Sol görüş ağırlıklı bir insan oldugum halde adamların kitlesinin barışçıl değil terör destekcisi olduğuna inanıyorum. lakin şuraya değinmek lazım adam kaç gündür hapiste seçimlere giremiyor ondan da geçtim kaç gündür mahkemeye çıkamıyor.mahkemeye çıkması bile erteleniyor. türk hukuk sistemi bunun üstünemi kurulu ? sanırım hukukun üstünde bir el var.
    1 -1 ... qulermf