1. 1.
  chp li bülent tezcan beyanı. başkan apo'nun heykelini dikeceğiz heykelini diyen adam haksız yerde içerideymiş. puuu sizin sıfatınıza namussuzlar.

  selahattin demirtaş haksız yere içeride
  6 -6 ... timarli sipahi neferi
 2. 2.
  oha kimsenin tepki ermedigi hadise olum siz ne ara bu kadar omurgasız oldunuz aynısını akpli bir vekil söylese ne satılmışlıgını kordunuz ne riyakarlıgını ne de vatan hainligini.

  adam alelen hukuka yol gösteriyor ne yapması gerektigini söylüyor, sanki kendisi bir siyasetçi degilmişte anayasa mahkemesi görevlisiymmiş gibi karar veriyor.

  şu utanmazlık eleştirilmiyorsa başka bir şey eleştirilmez.
  9 -11 ... ali sukru bey
 3. 3.
  bunların demirtaş hayranı özgürlük timsali marjinal seçmenleri hdp’ye barajı geçirtti. bu açıklamalara şaşırmamak gerek. özerklik ilan edip aponun heykelini dikmek, türkiye cumhuriyeti devletini pkk ile tehdit etmek chp'ye göre suç değil demek ki.
  3 -4 ... yerli ve milli
 4. 4.
  O hapishanelerde sadece dediğiniz şahıs yok.hatta inanın içindekilere sorduğunuzda hiç suçlu bulamazsınız.herkesin kendine göre kendini aklayacak bir savunması vardır.ancak adaletinde kendine göre uygulaması,prensipleri,izlediği bir yol vardır.dolayısıyle adaletin kestiği parmak acımaz.yaşasın adalet.
  2 ... umman aga
 5. 5.
  Çok haklı Bir bildiridir. Onun hakkı toprağın yirmi metre altında Bir yerdir. Oralar ona hiç yakışmamaktadir.
  2 -2 ... promer
 6. 6.
  işte bu yüzden chp değil (bkz: iyi parti)

  şu haldeki chp inşallah belediye seçimlerinde %12 yi geçemez cırtlak sesli bülent de kovulur. Beni eski partime düşman ettiniz ya ne diyim.
  1 -2 ... yoksul genc
 7. 7.
  Kesinlikle. Besliyoruz bir de bu adamı vergilerimizle. Devlete , millete yük idam gelsin.
  1 -1 ... sicarim o cevdet in agzina
 8. 8.
  Pkk nın da ve onu destekleyenlerin de soyu kurusun. Başka da bişey demem.
  3 -3 ... suretsiz
 9. 9.
  Apo başkanın heykelini dikmesi de haksız yere bir istek değildi o zaman ?
  1 ... kedimsiprofil
 10. 10.
  Bu adam kobani olaylarında,halkı isyana teşvik eden sokağa çağıran 50 kişinin ölümünden sorumludur.adamı idam bile etsen bir canıyla 50kişiyi karşılamaz.
  3 -1 ... kalahari 1