1. 1.
    Uludağ sözlük kurallarına aykırıymış.
    selahattin demirtaş a terörist demek

Pardon da bu adam yankesici olduğu için değil terörist olduğu için cezaevinde.
    Teröriste terörist demek ne zamandan beri suç oldu acaba?

edit: birtakım terör örgütü sempatizanları savunmuşlar hemen---> (bkz: #42498359)
    bakınız terörist selahattin demirtaş'ın 4 yıl 8 ay kesinleşmiş hapis cezası var.
    selahattin demirtaş a terörist demek

Hüküm giymiş bir terörist bu adam.
    Hukuka göre konuşuyorum bak. Tam da sizin istediğiniz şekilde.

Demek ki neymiş?
    Selo başkanınız bir teroristmiş.

Selahattin'in durumu ile ergenekon ve balyozu birbirine karıştırma sakın tamam mı cahil apocu seni.
    38 -13 ... tengir budun
  2. 2.
    Bakalım ben de yiyecek miyim
    Selahaddin Demirtaş terörist.
    7 -3 ... gerukfahri
  3. 3.
    Göte göt demektir.

(bkz: başkan apo nun heykelini dikeceğiz heykelini)

Bu herif terörist değilse kim terörist lan? Siktirtmeyin hümanizminizi
    https://youtu.be/nKinDoB8afc
    7 -1 ... zall bana hep abi der
  4. 4.
    anayasayı ve hukuku bilmeyen kişilerin anlamayacağı bir konudur. suçu sabit olmayan birine o suçla alakalı bir yakıştırma yapamazsınız. iddia ve suç ayrı bir konudur. misal biri sizin orospu çocuğu olduğunu iddia ediyorsa bunu belgeyle ispatlamalıdır örneğin annenizin genelev vesikasını bulup çıkarırsa o zaman orospu çocuğu olduğunuz tescillenir. aksi taktirde ona bok attığınız için sizi mahkemeye verip haklı çıkabilir.
    hukuk herkese bir gün lazım olacaktır.
    unutmayın ki ergenekon balyoz sik sok diyerek insanlarım yıllarca ceza evinde çürüttüler, öldürdüler, eee gelinen son nokta nedir, ergenekon yalan balyoz yokmuş.
    9 -14 ... kendinedinsiz
  5. 5.
    Bir insana terörist damgasını sadece kanunlar vurabilir. Sözlük kuralları makul.
    ... cakirenes199
  6. 6.
    moderasyon da şaşkın. oy getirisi var ise kürt açılımının mimarlarından bir vatansever ama oylar muhalefete gitmeye başlarsa bir terörist.
    5 -1 ... anotheeer
  7. 7.
    Bizler gibi sivil vatandaşlar sadece söyler. Yaptırım yetkimiz, gücümüz yok. Partisine de terörist deniliyor. Peki neden kapatmıyorlar? Oy veren milyonlarca türkiye cumhuriyeti vatandaşına şerefsiz demenin manası hangi mantıkla izah edilebilir? Teröristin yeri hapishanedir. Fetö teröristleri mesela sadece koltuklarından makamlarından ve işlerinden ediliyor o kadar. Yargılama? Kayyum yiyen terör yanlısı olarak ilan edilenler ne zaman yargılanacak ya da yargılanacak mı? Hdp'li değilim olmam imkansızdır. Sorularımın sebebi elbet bir gün bu adalet sistemi bana da lazım olacak her hangi bir sebepten. Bu sistem normalmidir diye öğrenmeye uğraşıyorum?
    6 ... huzursuz adam
  8. 8.
    Selahattin Demirtaş teröristtir. Bunu görmemek için ya azılı bebek katillerini sevici olmanız lazım ya da gerizekalı aptal. Bu kadar şerefsiz olmayın lan. Adam alenen terörist işte.
    4 -1 ... kralina catarim belaya batarim
  9. 9.
    Doğru demektir. Selahaddin Demirtaş ve onun gibi olanlar teröristtir.
    2 ... raymond de saint gilles
  10. 10.
    Hukuku bilmeyen dalyaraklar denmiş sikiyorsa o hukuku (bkz: yasin börü) annesine anlatsana lan dalyarak ağzınızdan hiç dusmuyor hukukun üstünlüğü ve ifade özgürlüğü lafları siz hukuk istemiyorsunuz siz pozitif ayrim isteyen finansmanini turkiyenin yaptığı kurdistan isteyen bir avuç piçsiniz evet selo teroristtir sınır dışı edilmelidir daha fazla şehit ailesinin verdiği vergi ile cezaevinde ekmek yememelidir nasil olsa sizi Avrupa seviyor demi siktirin gidin fransaya.
    2 -1 ... sqilacci74