1. 16777215.
    pkk ile bağlantısı olmasa benim de destekleyebileceğim durum. ancak sözde kardeşlikten bahsederek terörizmi destekliyorlar. kısacası tanım : namümkün.
    3 -3 ... hiphopispeace
  2. 0.
    hevesini alsın dediğimiz durum. burada asıl suç bizlerin, iri iti nerelere cesaretlendiriyorsak artık, ülkenin başına geçmeyi bile hayal edebiliyorlar.
    4 ... sevgili gandalf
  3. 1.
    oyların direkt rte'ye gideceği başkanlık aslında.
    -2 ... cymbeline
  4. 2.
    (bkz: ha siktir diyoruz ha siktir)
    nihat hatipoğlu canlı yayında:

--spoiler--
    tabi lan manyak mısın?
    --spoiler--

imkansız.
    -1 ... kromozomcusizofren
  5. 3.
    sokaklarda kürt halkına "yoşasın selo başgaaann" naraları attırabilecek olaydır. ancak önemli bir hatırlatma yapmakta fayda görüyorum;

türkiye cumhuriyeti'ne cumhurbaşkanı seçiyor sayın seçmen, pkk'ya değil...
    2 ... thinkdifferent
  6. 4.
    Hayallerde yaşıyor bazı ibişler. Buna inanan mallar var ciddi ciddi. Ay ben gülerimm.
    2 -2 ... feminist etki
  7. 5.
    Siktiğimin faşistlerini rahatsız etmiş olay.Şehid mehid takılın siz usta.Hayallerde 40 gezin.

Adamın toprağını savunduğu devlet laik dini kabul etmeyen devlet.Bizim hayvanlar Şehid!! .Şehadet!!!.

Cumhurbaşkanı olursa,Çekemeyenler siktirip gidebilir.Olum beyniniz almıyor mu ?.Bu ülkenin doğu tarafı kürt.Yani ülke müşterekse,Kürtlerdende yönetici olabilir.
    -6 ... history
  8. 6.
    Köpeklerin gördüğü siyah beyaz rüyalardan bir diğeri. isviçreli bilim adamları kanıtlamıştır.
    ... piskolata erkegi
  9. 7.
    gayet normal bir durumdur. demokrasilerde herkesin istediği kişi cumhurbaşkanı olacak diye bir durum yok. herhalde adam seçilirse pkk ya yardım etmeyecek.
    -5 ... anambunelan
  10. 8.
    herhalde adam seçilirse pkk'ya yardım edecektir. asalak olmamak gerek tabi. ya da kör. bilemedim.
    2 ... kullanma kilavuzu okuyan turk