1. 131.
  Kudüs'ü haçlıların elinden alan büyük Müslüman(!) hükümdar; Allah'ın kılıcı!

  Birinci dünya savaşının sırasında ingiliz general Allenby Şam’da, Yavuz sultan selim tarafından yaptırılan selahattin eyyubi’nin türbesi başına gelir; O Selahattin Eyyubi ki bu tarihten 700 yıl önce ,Anadoluda taş üstünde taş, baş üstünde baş bırakmayan, Kudüs'ü almak üzere, islam memleketine karşı bütün acıma duygularından yoksun yağmacı yıkıcı ve kıyıcı haçlı ordularına karşı Anadoluyu Savunmuş... kendisini Ortaçağ'ın engizisyoncu haçlı zihniyetinin temsilcisi olarak gören Allenby büyük sultanın türbesindeki sandukayı tekmeleyerek "kalk Selahattin kalk, biz geri geldik" diyor. Ne büyük yara açmış kafirin yüreğinde büyük sultan!
  4 ... anti illumination
 2. 132.
  kendisi kürt değildir.anne ve babası azerbaycan'dandır.

  bu yüzden de tüm kardeşlerinin adı "türk" adıdır.

  mezar taşında "el kürdi" falan yazmamaktadır.bu kadar büyük bir uydurma olamaz.mezar taşında arapça yazılar vardır ve türkçe meali şudur:

  --spoiler--
  selahaddin eyyübi'nin huzurundasiniz.
  saygili durun!

  önünüzdeki ziyaret, eyyüb sadi'nin oglu islâm kahramani büyük sultan selahaddin yusuf'undur.
  allah'in rahmeti ona olsun.
  --spoiler--

  Ayrıca kendisinin "kürt" olduğunu iddia eden zatlar ne enteresandır pkk destekçisi zırtapozlardır.kendilerince "bak bizim de şöyle tarihimiz var" deme amacındadırlar.

  bu linkte gereken cevaplar verilmiştir:

  http://onturk.wordpress.c...-eyyubi-turk%e2%80%99tur/
  5 ... bugun variz yarin yokuz
 3. 133.
  2-3 günde kadın çocuk demeden 70,000 kişiyi hristiyan olmayan tüm halkı doğrayan şerefsiz haçlılara insanlık dersi veren büyük müslüman!
  2 ... gorunenkoyunistenmeyenkilavuzu
 4. 134.
  fars komutan. o zaman kürt diye bir şey yoktu.
  1 -3 ... david addison
 5. 135.
  adam gibi tarihi olmayan insanların, eziklik ve aşağılık komplekslerine kurban olan islam komutanı. halen kürtlüğe tarih devşirmek istiyorsunuz. bana bir tane kürtçe yazılı tarihi eser örneği verebilir misiniz? madem var olduğundandır aynı topraklarda yaşayıp orada ikamet ediyor, neden zerre bulgu yok. zerre eser yok. arkeolojik kazılarda zerre kürtçe kalıntı yok...
  -1 ... saldirayterk
 6. 136.
  ingiliz Generali Allenby'nin mezarına çıkıp, çizmeleriyle ''kalk Selahaddin biz yine geldik'' dediği Annesi Türk babası Kürt olan Büyük Müslüman Komutan.
  ... byks 28
 7. 137.
  Sarazenin komutanı. Allah ondan razı olsun o kadar güzel komutandır ki age of empires 2 oyununda dahi onun için özel bölüm yapılmıştır.
  2 ... erimeyen kardan adam
 8. 138.
  Buyuk islam kumandanidir.
  Mekani nur olsun.
  3 ... faheka
 9. 139.
  kudüs esaret altında iken hiç gülmemiştir.
  1 ... maweraunnehir
 10. 140.
  karluklulara mensup türktür.
  -1 ... gurbetci