bugün

Son yıllarda ülkemizden elini eteğini çekemeyen doğal afetler. Kuraklık biraz daha sessiz geliyor. Evet.
Bu kadar cuckoldlar, zinalar, boşanmalar, alkol içmeler, helali haramı ayırt etmeden yemeler olursaok normal.
görsel
hepsi de dış güşler ve imamoğlu'nun marifeti.
3 doğal afettir. bunda kimsenin suçu yoktur ve zinadan dolayı olsa bile herkes özgürdür ve kimse bu durumdan suçlanamaz.
görsel
Buna benzer birşey yazmıştım.
Gaziantep Kilis yıldırımlar … Antep merkeze 15 dakika önce kar gibi misket büyüklüğünde dolu yağdı ..
Kilis'i süper hücre vurdu. Şimşek, yıldırım, gök gürültüsü, dolu, fırtına, yağmur aynı anda etkili oluyor...

https://mobile.twitter.co...tatus/1636820784109764618
dalga geçmeyin, biranda kendinizi sokakta o izlediğiniz kişilerin durumunda bulabilirsiniz. olayın siyasi boyutu yok ama insanın aşırılığı konusunda söylenecek söz de yok.
kader, kader. yaşadığımız coğrafya da yukarıdakinin de gözü var aynı dış güçler gibi.
Bindik bir alamete, gidiyoruz kiyamete.
Tez zamanda gidip bir daha gelmesinler.
Genel itici gündem.
Depremde Kahramanmaraş'taki ve daha çok da hatay'daki turistik tarihi yapılar zarar gördüler. Şimdi de şanlıurfa'da turistik tarihi balıklıgöl'de balıklar ortadan kayboldu, selden çevresindeki duvarlar yıkıldı, yanıbaşındaki işyerlerini su bastı, buraların ziyaretçileri yoğun olunca ben nazara geldiklerine inanmaya başladım.
Oturup memleketime ağlayasım geliyor. Deprem oldu, herkes çadırların içine girdi. Yağmur yağdı, sel oldu, millet ne kadar perişan oldu.. Hava da kim bilir nasıl soğuktur orada...